
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Wisła przełamie wyjazdową niemoc w Zabrzu? | |||
| TAK! |
|
29 | 42,65% |
| NIE! |
|
39 | 57,35% |
| Głosujących: 68. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2010
Offline |
#11
|
|
No dobra ale nikt mi nie powie, że puszczanie kilku bramkowych sytuacji dla Górnika z ewidentnych pozycji spalonych nie oddziałuje na morale i psychikę graczy. Strzelasz bramę, później 2-3 sytuacje bramkowe, kolejna brama, kolejne sytuacje więc jak tu nie iść za ciosem ? Nawet jakbyś grał nie ubliżając w Bruk Bet Niecieczy z Feyenoordem to byś uwierzył, że możesz coś ugrać w tym meczu. A u nas ? Co podanie do Donalda to spalony i wybijanie z rytmu. Tracisz dwie bramki, przeciwnik wjeżdża w Ciebie jak kuna w żyto, sędzia gwiżdże każdego spalonego. W takiej sytuacji to i Jasiek Mela by się poddał. No ni ch..ja nie ma szans.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|