The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Poniedziałkowy mecz pomiędzy Podbeskdziem a Wisłą zakończy się:
Zwycięstwem Wisły Kraków! 51 83,61%
Remisem 6 9,84%
Zwycięstwem Podbeskdzia 4 6,56%
Głosujących: 61. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Darciuch1996
Junior Member
 
 
Od: 06.2013
Skąd: z Rodu Kraka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23
Stary 05.11.2013, 12:46
Miałem napisać najsłabszy mecz w tym sezonie ale z Lechią zagraliśmy jeszcze słabszy więc nie jest źle na wyjeździe zdobywamy 1 pkt więc wyjazd można uznać za udany ponieważ dziś wszyscy zagrali poniżej oczekiwań jeśli chodzi o zawodników z pola, co do kadry zawodników i transferów to koniecznie musimy kogoś w zimie pozyskać bo Ostoja nie daje rady grać na maxa w każdym meczu to samo dotyczy się skrzydłowych, Boguski miał siły na 1 połowe, Małecki niestety narazie nie nadaje sie do gry ale jeszcze w niego wierzę choć to jest ostatni sezon ostatnia runda jak teraz nie weźmie sie za siebie to powinien pomyśleć nad zmianą pracy taką żeby sie nie przemęczał i nie musiał biegać. co do naszej młodzieży czemu Kamil Kuczak Uryga Czekaj Stolarski Kamiński nie dostają szansy nie mam bladego pojęcia i bardzo mnie to smuci bo nie wiem czy by odstawali poziomem od tych co grali wczoraj a są przecież dużo młodsi... FORZA WISŁA !
*WIERNOŚĆ*
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:56.