
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Poniedziałkowy mecz pomiędzy Podbeskdziem a Wisłą zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Wisły Kraków! |
|
51 | 83,61% |
| Remisem |
|
6 | 9,84% |
| Zwycięstwem Podbeskdzia |
|
4 | 6,56% |
| Głosujących: 61. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline |
#20
|
|
Ktoś napisał, że w ciemno bierze zwycięstwa u siebie i remisy na wyjazdach. Ok, ja też, ale nie w takim stylu! Co nam z tego, że wyfarciliśmy ten punkt, jak w ogólnym rozrachunku zakłamuje on nieco obraz naszej sytuacji. Mam wrażenie, że fakt iż "o stylu się nie pamięta, liczą się punkty" na dłużsżą metę może nam skutecznie utrudnić rozwój.
Reasumując, Wisła NIE MOŻE zadowalać się, kij tam z wynikiem, taką grą. Więcej radości i wiary w drużynę dostałbym, ale po meczu, gdzie stwarzamy sobie sytuację i jesteśmy lepsi od outsidera (!) naszej ligi. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|