
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Sobotnie spotkanie na R22 zakończy się: | |||
| Pewnym zwycięstwem Białej Gwiazdy! |
|
16 | 32,00% |
| Minimalnym zwycięstwem Wisły! |
|
29 | 58,00% |
| Remisem. |
|
4 | 8,00% |
| Porażką Wisły |
|
1 | 2,00% |
| Głosujących: 50. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno
Offline |
#11
|
|
Zgadzam się z opinią o skrzydłowych. Jak to możliwe, że zawodowy piłkarz nie potrafi w całym meczu wrzucić ani jednej dobrej piłki?
Przyglądałem się dziś grze Rafała. Lubię go bardzo, ale facet gra jak ja. Czyli poziom amatora. Sporo biega, czasem przyjmie i odegra na małej przestrzeni, czasem się urwie, a później straci. Zagrożenie bramki przeciwnika praktycznie znikome. Bo ani nie ma strzału z dystansu. Nie jest dobrze. Wcześniej źle policzyłem. Byłem pewien, że tych meczy do końca rundy jest ciut mniej. A tu bite osiem kolejek. 3 pkt z Widzewem muszą być, bo znowu przyjdzie wyjazd i nastąpi niemoc. Zresztą niemoc to była i dziś... ![]()
What's new?
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|