
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#23
|
|
No i ładnie sobie wszytsko wytłumaczyliśmy.
Już przed meczem, widząc skład, można było przewidzieć nastawienie z jakim do tego meczu przystępujemy. Potem kiedy jeszcze zszedł Ostoja, a za chwilę Brożek, wiadomo było, że puchary nam powiewają. Albo oddajemy zwycięstwo za ligę. Tylko wstyd za takie rozwiązanie. Może niektorzy z was czują się z tym dobrze, ale mnie po prostu wstyd. Wolałbym, żeby Wisła przegrała nawet 5:0 po meczu, w ktorym było zaangażowanie i chęć zwycięstwa niż 1:0 po meczu, który olała. Tym bardziej, że przed meczem trener Broniszewski powiedział napisał(a):
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|