
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#1
|
|
Dobrze, że to się stało teraz, w meczu bez historii. Dzięki dla Bunozy za zjebanie meczu w pojedynkę.
Franz wie co ma robić. Niezłe pastwisko na trybunach, prawie jak w Kielcach. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#2
|
Paradoksalnie - największe jaja w obronie odwalali Stolarski i Guerrier. Jeżeli ktoś się zastanawiał dlaczego gra Burliga i czemu przymierzamy się do Piotrka Brożka, to po tym meczu już nie musi. Nawet zakładając że wie, to pytanie czy ma kim. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#3
|
Gordan gra świetną rundę, ale tutaj indywidualnie położył cały mecz. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#4
|
|
Zadaniem obrońcy jest nie dopuścić do jej straty. Nie czarujmy się, 60% sędziów drugiej by za to nie dała.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2011
Offline |
#5
|
|
Bo jest obrońcą, którego podstawowym zadaniem jest nie przepuścić w takiej sytuacji zawodnika do wyjścia sam na sam z bramkarzem. Bunoza nigdy nie należał do kalkulujących obrońców, zawsze grał bezkompromisowo, na pograniczu faulu. Zgodnie z zasadą "piłka może przejść, zawodnik już nie". Zareagował instynktownie.To zresztą decyduje o tym, ze w tym sezonie zalicza dobrą rundę. Moim zdaniem zrobił to co do niego należało. Zadecydowała strata po drugiej stronie boiska.
![]()
vel HatefulRespect
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#6
|
|
Obrońców obok zadań oczywistych powinno zobowiązywać się też do myślenia o dobrze zespołu tj. wyniku po 90 minutach. Gordan albo zapominał o kartce, albo odłączyło mu prąd, bo reakcji sędziego można się było spodziewać (czy słuszna, czy nie można oczywiście dyskutować) FraMat napisał(a):
Ostatnio edytowane przez d : 19.10.2013 o godz. 16:50.
|
||
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|