The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 19.10.2013, 16:25
Dobrze, że to się stało teraz, w meczu bez historii. Dzięki dla Bunozy za zjebanie meczu w pojedynkę.
Franz wie co ma robić.

Niezłe pastwisko na trybunach, prawie jak w Kielcach.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 19.10.2013, 16:27
d napisał(a):Wyświetl post
Dobrze, że to się stało teraz, w meczu bez historii. Dzięki dla Bunozy za zjebanie meczu w pojedynkę.
Bzdura. Został wsadzony na minę. Po raz drugi z rzędu. Raz poradził sobie bez faulu, w drugiej sytuacji - wiadomo.
Paradoksalnie - największe jaja w obronie odwalali Stolarski i Guerrier. Jeżeli ktoś się zastanawiał dlaczego gra Burliga i czemu przymierzamy się do Piotrka Brożka, to po tym meczu już nie musi.
d napisał(a):Wyświetl post
Franz wie co ma robić.
Nawet zakładając że wie, to pytanie czy ma kim.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 19.10.2013, 16:29
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bzdura. Został wsadzony na minę. Po raz drugi z rzędu. raz poradził sobie bez faulu, za drugim - wiadomo.
Tylko po cholerę go w ogóle faulował? W najgorszym wypadku stracilibyśmy tylko bramkę, tak przy skrajnym pechu było 1-1 i gra w 10.

Gordan gra świetną rundę, ale tutaj indywidualnie położył cały mecz.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 19.10.2013, 16:30
d napisał(a):Wyświetl post
Tylko po cholerę go w ogóle faulował? W najgorszym wypadku stracilibyśmy tylko bramkę.
Zadaniem obrońcy jest nie dopuścić do jej straty. Nie czarujmy się, 60% sędziów drugiej by za to nie dała.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Krotochwila
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 19.10.2013, 16:36
d napisał(a):Wyświetl post
Tylko po cholerę go w ogóle faulował? W najgorszym wypadku stracilibyśmy tylko bramkę, tak przy skrajnym pechu było 1-1 i gra w 10.

Gordan gra świetną rundę, ale tutaj indywidualnie położył cały mecz.
Bo jest obrońcą, którego podstawowym zadaniem jest nie przepuścić w takiej sytuacji zawodnika do wyjścia sam na sam z bramkarzem. Bunoza nigdy nie należał do kalkulujących obrońców, zawsze grał bezkompromisowo, na pograniczu faulu. Zgodnie z zasadą "piłka może przejść, zawodnik już nie". Zareagował instynktownie.To zresztą decyduje o tym, ze w tym sezonie zalicza dobrą rundę. Moim zdaniem zrobił to co do niego należało. Zadecydowała strata po drugiej stronie boiska.
vel HatefulRespect
Odpowiedz cytując
d
Senior Member
 
Od: 12.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 19.10.2013, 16:47
Krotochwila napisał(a):Wyświetl post
Bo jest obrońcą, którego podstawowym zadaniem jest nie przepuścić w takiej sytuacji zawodnika do wyjścia sam na sam z bramkarzem.
Ale przepraszam bardzo, czy to był Ronaldo w 89. minucie czy jakiś kopiący się po czole bydgoski no name, po niecałej godzinie gry?

Obrońców obok zadań oczywistych powinno zobowiązywać się też do myślenia o dobrze zespołu tj. wyniku po 90 minutach. Gordan albo zapominał o kartce, albo odłączyło mu prąd, bo reakcji sędziego można się było spodziewać (czy słuszna, czy nie można oczywiście dyskutować)

FraMat napisał(a):
A z przebiegu gry, to myśmy nawet na tę jedną bramkę nie zasługiwali.
Zawisza nas kompletnie stłamsił.
Dokładnie tak, cudowi nie zawdzięczamy 0-5. Dan mężnie wywalczyłby remis.
Ostatnio edytowane przez d : 19.10.2013 o godz. 16:50.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:53.