
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#1
|
|
Coś tych remisów za dużo ostatnio. Wdg mnie tu będzie wóz albo przewóz. Albo Zawisza w końcu zgarnie 3 pkt,albo nasi w końcu wywiozą komplet punktów z wyjazdu.
Liczę,że morale po wygranej z Wolfsburgiem są wysokie,u piłkarzy gdzieś w tyle głowy siedzi fakt bycia niepokonanym i wyjdą odpowiednio nastawieni. Od początku trzeba przede wszystkim grać swoje i nie daj Boże cofać się przy korzystnym wyniku. A Zawisza niech się przełamuję z krawaciarzami za 2 tygodnie. Nie po to jeździli na dupię z legła,żeby teraz głupio tracić ciężko wyszarpane punkty z beniaminkiem. ![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|