
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Tymczasem w sobotę... | |||
| Efekt nowej miotły i zwycięstwo Ruchu |
|
4 | 4,17% |
| Remis będzie sukcesem, ciężki teren. |
|
18 | 18,75% |
| Zwycięstwo Wisły! |
|
74 | 77,08% |
| Głosujących: 96. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#1
|
|
To jest temat meczowy i ocenami w nim ostatni mecz.
A nie cała rundę, politykę transferową, polityke klubu itd. Ci zawodnicy mogą zagrać lepiej, z większym zębem i ambicją co juz pokazywali. Zagrali żle to oceny muszą być takie jakie są. Krytyka gry w danym meczu nie ma nic wspólnego z kibicowaniem czy ogólną oceną polityki klubu. Udawanie, że jest cudownie a drugi mecz z rzędu gramy bez zacięcia i ambicji (a może po prostu mamy braki kondycyjne) w drugiej połowie to chowanie głowy w piasek i nie ma nic wspólnego z dbaniem o dobro Wisły. Jest raczej działaniem na jej szkodę. |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#2
|
|
Co mnie to obchodzi ? Dzisiaj jest 28 września 2013 roku i wracanie do przeszłości w temacie o meczu z Ruchem Chorzów jest bez sensu ...
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 21:23.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi
Offline |
#3
|
Nawet dla totalnego pilkarskiego laika (a za takiego sie uwazam) roznica pomiedzy Wisla Probierzowo-Kulawikowa czy Danowa jest ooooooooogrooooooomna.Oczywiscie na plus.Dzisiejszy, slabszy wystep wcale tego wrazenia nie zmienil. Ktos ,kto tego nie zauwaza i przy okazji dzisiejszego meczu po raz kolejny powtarza ,ze od poczatku sezonu gramy piach,ze pilkarze to kaleki a Smuda Ch..j, to albo nie ma o pilce bladego pojecia albo robi to zlosliwie.No k.u.r.w.a wypisz wymaluj Zakolenko. Nie dziwie sie ,ze podnosi ludziom cisnienie. Moderator w dodatku. |
|
|
|
Guest
|
#4
|
![]() Po ch.uj się kłócicie? Jeden ma taki pkt. widzenia, inny trochę inny i czytając to wszystko po kolei robi się o wiele ciekawiej. Co do naszych dotychczasowych wyników to dobrze (z pomocą szczęścia) jest jak jest i oby tak dalej. Z tym że pierwsze poważniejsze wnioski to w zimie, a podsumowania po 37 kolejce. Ja bym wpuszczał Stolarskiego zamiast Burligi albo Nalepy (jeśli myślimy o zmieninniku Ostoji na DP) i Urygę (jeśli jest zdrowy) jako zmiennika na DP. A Nalepę wysłał na salę gimnastyczną - co by ćwiczył gibkość, sprawność, zwrotność i stracił parę kg. A także Fryca zamiast Donalda jeśli ten jest ustawiany na obronie. Ale przecież nie będę się strzępił jak ktoś napisze coś innego. A ostatecznie to i tak Smuda jest trenerem więc znaczenie mojej czy innej opinii... nie jest przesadnie duże.
Ostatnio edytowane przez arti : 28.09.2013 o godz. 21:19.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2009
Offline |
#5
|
|
Już poprawione, dzięki za zwrócenie uwagi.
Pogoda jest taka jak w październiku, dlatego przyspieszyłem o jeden miesiąc Była szansa utrzymać bezpieczny dystans do Legii a tak niestety po dzisiejszym meczu odskakują nam na 6 punktów w tabeli ![]() /thechris- faktycznie po podzieleniu tak, ale przed wygląda to następująco: Wisła 18, Legia 24. Do dzielenia to jeszcze daleka droga
Ostatnio edytowane przez heoij : 28.09.2013 o godz. 21:43.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|