
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jak zakończy się wtorkowy mecz przyjaźni? | |||
| Zwycięstwem Wisły Kraków! |
|
57 | 70,37% |
| Remisem |
|
17 | 20,99% |
| Zwycięstwem Lechii Gdańsk! |
|
7 | 8,64% |
| Głosujących: 81. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Tylko Wisła
Od: 11.2002
Offline |
#91
|
|
....a wypadaloby sie nauczyc nazwisk zawodnikow... szczegolnie tych ktorzy w klubie sa od paru dobrych lat.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#92
|
|
Opinia Probierza o arbitrze:
Możemy dyskutować, ale nie jestem od oceniania błędów sędziego, bo od tego są inni ludzie. Bufon. Mówi, że nie jest od oceniania, ale już ocenił, że to był błąd. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#93
|
|
Bogucki ... dobrze, że nie Ryszard
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2004
Offline |
#94
|
|
Szpakowki drugi
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#95
|
|
Wkur.a mnie już to .......enie. Smuda się na Euro skompromitował, zepsuł nam wszystkim turniej życia i nie ma co tego kwestionować. Później żałosna przygoda w 2. Bundeslidze i nie ma w tym nic dziwnego że za kiepską pracę się gani a za dobrą chwali! Teraz nagle po dobrej pracy Smudy znajdują się tacy wielce oświeceni i oburzeni "jakże to można było Frania krytykować". No jasne, przecież dostawało mu się za nic...
![]()
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)" |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?
Offline |
#96
|
![]()
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"...... |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewski Gród
Offline |
#97
|
Remisem z Grecja, która pare lat wczesniej była mistrzem Europy, grajac składem zdestabilizowanym przez czerwoną kartke Szczesnego ? Remisem z naszpikowaną milionerami Rosją, rewelacją wcześniejszych mistrzostw? Kadrze nie wyszedl jedynie mecz z czechami, choć gdyby Lewandowski strzelił na poczatku to co miał, byłoby zupełnie inaczej. Do tego mało kto już pamięta, o durnej decyzji aby ostatni mecz nie grać w Warszawie, tylko bawić się w wyprowadzkę do Wrocławia, gdzie chwilami kadra czuła się jak na wyjeździe z wielu przyczyn. Ale zostawmy już gdybanie. Prawdą jest że drużyna Smudy Euro przegrała (bo mistrzostwa nie wygrała i tylko i wyłącznie dlatego), ale o żadnej kompromitacji mowy być nie może. Gdzie wy wydzicie tą kompromitacje Wracając do głównego tematu, mecz wczoraj sporo informacji dostarczył. Miśkiewicz coraz bardziej solidny. Ogromny postęp jakości w bramce w stosunku do późnego Pareiki. Nie zauważyłem ani jednego jego babola wczoraj. Chavez spięty i dość toporny, ale pokazał że się nada na tą pozycje na najbliższe tygodnie, w zastepstwie za Marko. Donald stremowany, ale potencjał bardzo duży. Pod pewnymi względami przypominał mi J.Diaza. Stolarski na środku w ofensywie drażnił strasznie tymi wykopami na bramke z 30 metrów, ale fajnie że Smuda testuje graczy na różnych pozycjach. To może wypalić. Sarki - super zmiana..rozruszał nam gre |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#98
|
W całym meczu najlepszy jest wynik i utarcie nosa temu pyszałkowi. Jako zawodnik był prosty i chamski i jako trener jest taki sam. Doszło tylko cwaniackie zachowanie co sprawia ze nie można na gościa patrzeć. Zapieprzył nam dwa sezony aż dziwne ze nie dostał wczoraj porcji ... Chyba tylko ze względu na Lechie. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#99
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2004
Skąd: Hiigara
Offline |
#100
|
|
Do czerwonej kartki gra naszych pilakrze mnie strasznie irytowala i denerwowala. Masa niedokladnych podan, nieporozumien i strat. Efektow prawie zadnych.
Mecz ten po raz kolejny pokazal ze zatracilismy umiejetnosc gry pod pressingiem. Widac to bylo dopoki Lechia grala w pelnym skladzie i dobitnie widac to bylo takze w ostatnim derbowym meczu. Jak przeciwnik na nas siada to nie potrafimy przytrzymac i pograc pilka, zaczyna sie nerwowka a pilkarze mysla tylko zeby pozbyc sie pilki. Tracimy ja glupio albo obronca posyla balona gdzies w okolice srodka boiska jakby ciagle gral tam Genkov, ktory potrafil wygrac glowke. Po pierwszej bramce nerwowka siadla i dalej juz poszlo gladko 3:0 czesto sie nam nie przydarzalo w ostatnich miesiacach.![]()
DysoN
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#101
|
|
Czyli świadomie robi z siebie idiotę? Nic zaskakującego
. Boli go trójeczka i ma boleć.![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#102
|
czesta technika manipulacji, tyle ze on to sie nadaje do tarcia chrzanu a nie bawieniu sie w Sir Alexa czy Mourinho |
|
|
|
Guest
|
#103
|
|
Szkoda tej żółtej kartki Chrapka, całe szczęście, że tylko żółtej bo jednak piłkarze Lechii wywierali mocną presję na to aby wyrównała się liczba piłkarzy na boisku. Nie widziałem w tym zagraniu chęci zrobienia krzywdy bardziej intencje zastopowania ataku Lechii natomiast zawodnik już mu daleko uciekł i wyglądało to dosyć brutalnie
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI
Offline |
#104
|
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2013
Skąd: małopolska
Offline |
#105
|
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#106
|
|
Były saneczki Chaveza? Kiedy wyłapał czerwoną kartke? Bo mi chyba coś umkneło...
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2010
Skąd: Pernambuco
Offline |
#107
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2008
Offline |
#108
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#109
|
. To duży plus bo przecież gra ciałem jest częścią piłki nożnej i głupio będzie gwizdać za to faule. Jeżeli Chrapek chce zrobić karierę, powinien zacząć grać cofniętego pomocnika, w przodzie jest za wolny, ale potrafi się zastawić i rzucić prostopadłą. Jeżeli nauczy się ustawiać w defensywie i poprawi przechwyt to moim zdaniem jest to jego pozycja. Nie wspominając, że często się zdarza strzelać z cofającej się piłki co też może mu wychodzić. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi
Offline |
#110
|
|
Ekipa C+ po raz kolejny stanela na wysokosci zadania (ze smutnym wspoludzialem Kosy).Ich zdaniemi czerwien dla Frankowskiego byla niezasluzona ,przedwczesna,kontrowersyjna etc.No ja p.i.e.r.d.o.l.e ,przeciez niewiele braklo zeby chlopaczyne na lata polamal.Gdyby nasz pastor odstawil takie jaselka to by go ukrzyzowali zywcem.Jazgotali by o tym poczynajac od weszlo a na sniadaniu z tvn konczac.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#111
|
|
W każdej normalnej lidze chłop dostałby czerwień, nawet w twardo grającej angli. Nie ma znaczenia czy nie chciał czy zatrzymał się tuż przed nim, wykonał wślizg poważnie zagrażający zdrowiu innego piłkarza, czerwień zasłużona nie ma co dyskutować. Podobnie powinien dostać Chrapek.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 04.2011
Skąd: Czyżyny
Offline |
#112
|
|
Wejście bez piłki od tyłu na nogi - o jakiej kontrowersji mówimy
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#113
|
|
Oczywiście, że czerwień, było ślisko a ten jechał na dupie kilka metrów, gdyby miał mniej szczęścia to nawet chcąc się zatrzymać nie byłby w stanie. Typowa gra niebezpieczna. Jeżeli dodać że nie miał szans dotknąć piłki i wjechał w kolano Donaldowi choć mógł uciec z nogami, to powinien dostać trzy mecze kary. A pajacami z warszawki nie ma się co przejmować. Boją się i tyle.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi
Offline |
#114
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#115
|
|
Jakieś pytania jeszcze?
![]() ![]()
"Chuligani Wisły rzucili serpentyny..."
"Kibole Wisły odpalili race. Właśnie dlatego w Polsce nie będzie wielkiej piłki" "Będziemy zamykać stadiony, żeby ludzie mogli przychodzić na mecze" "Posunięcia kibiców Wisły przypomniały mi o zamachach na World Trade Center" cdn.. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#116
|
|
Wiadomo, że będą kręcić tak z Ruchem jak i w kolejnym meczu. Dobrze by było wspomnieć coś przed meczem o pracy sędziego. Wyrazić nadzieje że będzie bardziej spostrzegawczy niż rok temu, czy coś. Bo bez zwrócenia na to uwagi znów bezczelnie nas przekręcą. A tak jak się ludziom przypomni zeszłoroczny smutny kabaret to może nie będą aż tak bezczelni.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#117
|
|
Nie wspominając o tym, że u nas za nadepnięcie chłopak dostał bana na 5 kolejek.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi
Offline |
#118
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#119
|
masz źródło tej wypowiedzi czyt ktoś dopuścił się przekłamania ? |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Offline |
#120
|
|
Koledze chodziło o Quioto raczej, on dostał 5 meczów. Boguś dostał 3 mecze z tego co pamiętam, bodajże 2009 rok.
![]()
TYLKO WISŁA
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|