The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie pomiędzy Wisłą a Piastem?
Pewnym zwycięstwem Białej Gwiazdy! 53 50,48%
Skromnym zwycięstwem! 45 42,86%
Będzie remis. 5 4,76%
Zwycięstwem Piasta. 2 1,90%
Głosujących: 105. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 14.09.2013, 22:10
Skłamałbym gdybym napisał, że zagraliśmy z Piastem z wielkim polotem. W ogóle patrzę na wszystko co dotyczy naszych Biało-Gwiaździstych Piłkarzy z lekkim nadal niedowierzaniem, pamiętając zeszły sezon, jednak fakt pozostaje faktem: w dotychczasowych meczach zrobiliśmy więcej składnych ofensywnych akcji niż w całym zeszłym sezonie mając na papierze słabszy skład niż w zeszłym sezonie. Cholernie dużo dało nam przyjście Pawła Brożka. Jak trzeba Brozio zagra "ścianę", jak trzeba gra jak klasyczna "dziesiątka", a przede wszystkim jest mądrym i skutecznym żądłem. Jeszcze nei ma optimum formy, ale jego mądrość i piłkarski "nos" spowodowały, ze można zagrać piłkę z pomocy do przody bez przekonania, że napastnik i tak nic mądrego z tego nie zrobi. Franek spowodował, że ta drużyna po prostu walczy. Zapiernicza. Ja sam wyzywałem Franka od najgorszych dziadów po Euro, które niezaprzeczalnie spierniczył tak, że bardziej się nie dało. Ale Franz to jednak wybitny trener klubowy. Przygotowanie fizyczne piłkarzy pierwszy raz od dwóchs ezonów jest bez zarzutu. Dodatkowo pod jego okiem wielu piłkarzy się rozwinęło w porównaniu z zeszłym sezonem, a już hitem jest forma Głowy. Obawiam się tylko, że Franz wyciska piłkarzy jak cytryny i kiedyś nadejdzie kryzys fizyczny. Tak było bodajże podczas drugiego terminowania Smudy w Wisełce. Przed nami jeden z najważniejszych meczów sezonu. I najtrudniejszych. Będzie w Kauflandzie ciężko. Sporo presji, adrenaliny, walki, niewymuszonych błędów i kopaniny. Mam nadzieję, że zwycięstwo Wisły i porażka parchów z Zawiszą nie uśpi naszych. Bo jeśli będa zapierniczać i walczyć w meczy z pasami jak to mają w zwyczaju, to choć derby rządzą się swoimi prawami, to powinno być dobrze. W meczu z paskami postawiłbym na "rdzennych"Wiślaków, nie na Sarkich i Donaldów, bo nasi piłkarze muszą znać i czuć ciężar gatunkowy tych meczów i wsadzać głowę tam gdzie inni nie wsadziliby nogi. Generalnie idzie to w dobrym kierunku. Zwycięstwo nas umocni psychicznie i statystycznie. Trzeba iść za ciosem i wyrabiać w sobie mentalność zwycięzcy. Mentalność, którą pomimo pewnej dawki szcżęścia, które się do nas uśmiechnęło w meczy z Piastem widziałem w ostatnim meczu właśnie na R22.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:57.