
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się spotkanie pomiędzy Wisłą a Piastem? | |||
| Pewnym zwycięstwem Białej Gwiazdy! |
|
53 | 50,48% |
| Skromnym zwycięstwem! |
|
45 | 42,86% |
| Będzie remis. |
|
5 | 4,76% |
| Zwycięstwem Piasta. |
|
2 | 1,90% |
| Głosujących: 105. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2011
Offline |
#23
|
|
Chrapek to nie ofensywny pomocnik a 50/50 i świetnie się z tej roli wywiązuje. Powoli nabiera doświadczenia i wie na co sobie może pozwolić a co nie przejdzie, za pół roku myślę że to może być już zawodnik kompletny jak na nasze warunki, wczoraj jego 2 podania mogły zakończyć się bramką. Głowacki wczoraj klasa, trzeba pochwalić obronę znów nie straciliśmy gola i mamy najmniej straconych goli w E-klasie. Co pokazuje że dobrze zorganizowana obrona ma wpływ na atak
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|