
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jak zakończy się sobotni mecz | |||
| Zwycięstwem Pogoni |
|
7 | 6,42% |
| Remisem |
|
22 | 20,18% |
| Zwycięstwem Wisły |
|
80 | 73,39% |
| Głosujących: 109. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#11
|
|
Wyniki dobry, ale mecz słabiutki z naszej strony. Punkt uratowali nam Miśkiewicz i środkowi obrońcy. Pomysł Smudy z ustawieniem środka obrony to strzał dziesiątkę.
Niestety w tym meczu Smuda generalnie nie trafił ze składem: Boguski zagrał słabo, a Ostaja dużo lepiej radził sobie na środku niż Nalepa. No i powrót do blokady ze zmianami -- zmiana Sarkiego w końcówce meczu to typowe działanie na alibi. W meczu z Piastem zobaczymy, czy to spotkanie z Lechem, czy raczej z Pogonią to było odstępstwo od normy... ![]()
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|