
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jak zakończy się sobotni mecz | |||
| Zwycięstwem Pogoni |
|
7 | 6,42% |
| Remisem |
|
22 | 20,18% |
| Zwycięstwem Wisły |
|
80 | 73,39% |
| Głosujących: 109. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 01.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#11
|
|
Wypadałoby się wreszcie zrewanżować Pogoni za kuriozalny mecz w Szczecinie z zeszłego sezonu. Pogoń jest w tym sezonie niezła ale absolutnie do ogrania.
Ech marzy mi się, żebyśmy wygrali kilka meczów z rzędu i zajęli jakieś niedorzecznie wysokie miejsce w tabeli. Chciałbym zobaczyć tego gula rywali wieszczących nasz spadek, a przede wszystkim ból tyłka kibiców Cracovii, którzy przed sezonem pociesznie rozgłaszali wszem i wobec, że wreszcie są nad nami ![]()
Ostatnio edytowane przez Arked : 29.08.2013 o godz. 10:56.
![]()
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|