
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#11
|
|
Zagraliśmy tak jak mówił Smuda, bez odpuszczania, kalkulowania. Brawo za wynik i awans.
Duży plus dla Pawła Brożka, jego transfer dużo dało drużynie jest aktywny, coraz lepiej wygląda jego zgranie z zespołem. Plus również dla Łukasza Garguła i Michała Chrapka. P.S Poiwem szczerze, że wątpiłem w to, że jeszcze kiedykolwiek powiem że Łukasz zagrał dobry mecz a tu już chwalę go po raz kolejny. Przy Smudzie to nie ten sam popularny ''gumżuj'' ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|