
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu? | |||
| Tak |
|
398 | 51,42% |
| Nie |
|
376 | 48,58% |
| Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#1
|
|
skład Kulawika i Smudy to jednak dwie odrębne bajki , odeszło 8 mniej lub bardziej podstawowych zawodników . Przyszło 2 o jakimkolwiek doświadczeniu w grze na poważnym poziomie .
Nie chcę rokować bo nie jestem klubową księgową ale kwota przeznaczona na płace zmniejszyła się zapewne o jakieś 30%. Fakt , w cholerę pieniędzy zmarnowaliśmy na rozwiązaniu kontraktów , ale przynajmniej nie będziemy się dalej zadłużać . Dlatego też 7 miejsce Smudy obecnie , a 7 miejsce Kulawika ma całkiem inną wartość . W dodatku możemy się ( jeszcze ) poszczycić mianem niepokonanej drużyny na wiosnę ( jednej z 4 ) . Cieszy mnie to niezmiernie . Co ciekawe w mediach jest o nas całkowita cisza , nikt na nas nie liczy , możemy trochę z drugiego planu włączyć się o walę o puchary . Na wiosnę przy podziale punktów , różnice będą tak minimalne że wszystko może się zdarzyć . Zadecyduje forma na ostatnie 7 spotkań . |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|