
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotaknie pomiędzy Wisłą a Jagiellonią zakończy się | |||
| Przekonującym zwycięstwem Białej Gwiazdy! |
|
21 | 31,34% |
| Skromnym zwycięstwem Białej Gwiazdy |
|
32 | 47,76% |
| Remisem. |
|
12 | 17,91% |
| Niestety, goście wygrają. |
|
2 | 2,99% |
| Głosujących: 67. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#26
|
|
"W piątek Wisła straciła prowadzenie w doliczonym czasie po strzale z rzutu wolnego Bekima Balaja. Winny gola nie jest jednak ani Osman Chavez, który popełnił nieodpowiedzialny faul przed polem karnym, ani Franciszek Smuda, który wpuścił Honduranina na boisko, ani Michał Miśkiewicz, który mógł lepiej zachować się przy bramce. Dwa punkty Wiśle zabrał Bednarz, przez którego pewność siebie krakowianie stracili Cezarego Wilka. A gdyby piłkarz był jeszcze w kadrze Wisły, to zapewne on pojawiłby się na boisku w końcówce, a nie Chavez, który z konieczności musiał wystąpić jako defensywny pomocnik". [Gazeta Wyborcza]
Wszyscy znamy trenera Franciszka. Osman za szybko nie powącha znów murawy chyba, że Wisła będzie mieć problemy kadrowe w defensywie. Moim zdaniem zawalił Franek, Chavez i Miśkiewicz. Dokładnie w tej kolejności. A Bednarz? Teoria odważna, ale... z Wilkiem w końcówce wygralibyśmy 1-0. ![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|