Ogryzek napisał(a):

Chavez to piłkarz który potrafi iść na raz 10 razy w meczu z czego 4 to faule a jeden to ewidentna czerwień.
Chavez jest szybki statystycznie w co drugim meczu. Często jest wolny jak czołg. Jego główną zaletą jest siła i spychanie przeciwnika ciałem. W walce o górne piłki "nielot" jest za ciężki żeby wyskoczyć. Bunoza czy Głowaci grają dużo lepiej w powietrzu. To jest rzeczywisty opis Chaveza a nie twój "życzeniowy" opis.
Nie jest to jakiś nadludzki gracz żeby był trudny do zastąpienia. Taki Phibel z Widzewa ten sam poziom a sporo tańszy. I co ważniejsze stale obecny w kadrze a nie w rozjazdach.
Więc nie demonizuj roli Chaveza w zespole bo to śmieszne. Miał swoje dobre mecze ale równie tyle słabych czy wręcz bardzo słabych.
|
Nadludzki nie jest ale 90% napastników w naszej ...klasie przed nim mięknie, a tacy obrońcy są potrzebni. Gdyby nie obwinienie go o zawalenie meczu co jest hipergłupotą słowem bymsie nie odezwał