
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotaknie pomiędzy Wisłą a Jagiellonią zakończy się | |||
| Przekonującym zwycięstwem Białej Gwiazdy! |
|
21 | 31,34% |
| Skromnym zwycięstwem Białej Gwiazdy |
|
32 | 47,76% |
| Remisem. |
|
12 | 17,91% |
| Niestety, goście wygrają. |
|
2 | 2,99% |
| Głosujących: 67. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2012
Skąd: Krk
Offline |
#1
|
|
Najbardziej widoczny był brak Sobola, wielka wyrwa w środku i totalna dominacja JAgielloni, środek pola nie istniał w przecinaniu akcji gości. Nalepa zupełnie nie radził sobie na defensywnym pomocniku, brakowało nawet sprzedajnego Wilka....
Szkoda, że nie mamy nikogo od czarnej roboty, a to była nasza najlepiej obsadzona pozycja od 1998: Kałużny, Moskal, Dudka, Cantoro, Sobol, Wilk --- ktoś chce polemizować z ostatnim zdaniem? PS: Czy Niciński nie miał krótkiego epizodu w środku pola?
Ostatnio edytowane przez LucjuszWielki : 10.08.2013 o godz. 14:47.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#2
|
znaki |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|