The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Spotaknie pomiędzy Wisłą a Jagiellonią zakończy się
Przekonującym zwycięstwem Białej Gwiazdy! 21 31,34%
Skromnym zwycięstwem Białej Gwiazdy 32 47,76%
Remisem. 12 17,91%
Niestety, goście wygrają. 2 2,99%
Głosujących: 67. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 09.08.2013, 21:30
I pan Chavez w swoim stylu fauluje. Po co go Smuda wpuszcza? To człowiek mina.

Brożek asysta, Małecki gol. Była szansa na wyszarpanie zwycięstwa to "permanentny reprezentant" wrócił i po ptokach. Na szczęście w poniedziałek obieżyświat wyjeżdża znowu na tournee i będzie spokój.

Ale się zdenerwowałem.

Tak jak myślałem był to mecz gdzie mogliśmy wyrwać zwycięstwo 1-0. Mogliśmy gdyby nie cap z Hondurasu...
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 09.08.2013, 21:34
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Tak jak myślałem był to mecz gdzie mogliśmy wyrwać zwycięstwo 1-0. Mogliśmy gdyby nie cap z Hondurasu...
Zapomniałeś chyba o Miśkiewiczu, który generalnie jest takim bramkarzem, jak Osman piłkarzem.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 09.08.2013, 21:36
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Zapomniałeś chyba o Miśkiewiczu, który generalnie jest takim bramkarzem, jak Osman piłkarzem.
To prawda, ale przynajmniej się nie szlaja po świecie i zarabia grosze. Za taką kasę jaką bierze Chavez wymagam więcej niż przyzwoitej gry.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 09.08.2013, 23:52
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
To prawda, ale przynajmniej się nie szlaja po świecie i zarabia grosze. Za taką kasę jaką bierze Chavez wymagam więcej niż przyzwoitej gry.
To bez znaczenia. Chavez gra jak umie, Miśkiewicz gra jak umie. Obaj są ciency i do wymiany.

gigant napisał(a):Wyświetl post
Jak Miskiewicz ratował wynik w poprzednich wszystkich trzech meczach był super, teraz nagle jest chu.jowy. Tutaj większośc jest chu.jowa a forum trwa już ponad 12 lat.
Nie był super. Kilka dobrych/bardzo dobrych interwencji na linii - OK. Pomógł drużynie. Problem w tym, że każdy bramkarz ma takie mecze.

Nie zmienia to jednak faktu, że Miśkiewicz jest cienki jak sik pająka i będzie nas kosztował dużo punktów. Pawełek przy nim to bramkarski geniusz.

Jak można stać na środku i sparować piłkę do bramki? Jakby wspomniany wcześniej Pawełek odwalił coś takiego, to zostałby zjedzony żywcem przez "Weszło" i forumowych znawców.

Przy czym nie twierdzę, że straciliśmy punkty tylko przez bramkarza. Cała drużyna dała się zepchnąć, a Chavez zrobił swoje. W czwartek pisałem na SB: "Chavez na DP. Jak pokaże sanki przy czterdziestu stopniach to będzie coś!". Wtedy to wydawało mi się zabawne...

Reasumując - jeżeli gdzieś obecnie potrzebujemy wzmocnienia, to na pozycji bramkarza. Nie przyjdzie nikt lepszy - będą od czasu do czasu atrakcje takie jak dzisiaj i kilka(naście?) punktów mniej.
Może pora na Bieszczada?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.08.2013 o godz. 02:40.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 10.08.2013, 06:01
Gdyby wczoraj był Sobol to byśmy mecz spokojnie wygrali. Jedna głupią decyzją klub pozbawił sie wielu punktów.
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 10.08.2013, 07:37
wolfy napisał(a):Wyświetl post
To bez znaczenia. Chavez gra jak umie, Miśkiewicz gra jak umie. Obaj są ciency i do wymiany.
Sorky Volfy ale od początku czepnąłeś się tego Miskiewicza jakby ci wyjadł kiełbasę z żurka .....
Nie jesteś obiektywny. Popełnił pół błędu (dalej twierdze że połowa bramkarzy nie poradziłaby sobie z tym strzałem). Mur dziurawy strzał z całej pyty. MIsiek zasłonięty.
Zadziwiająco wiele bramek pada po strzale w środek bramki.
Kotorowski ostatnio walił dużo większe babole ale nikt go nie skreśla mimo że nie ratuje punktów Lechowi tak jak Misiek ostatnio Wiśle.
Zgadzam się że Miśkiewicz jest cienki w 1 elemencie: gra na przedpolu. Ale wczoraj akurat tego nie zademonstrował.
Co do Chaveza: walczył - reszta już człapała - to go trochę usprawiedliwia
Ostatnio edytowane przez Grantar : 10.08.2013 o godz. 08:00.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
Samoth
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 10.08.2013, 09:03
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Sorky Volfy ale od początku czepnąłeś się tego Miskiewicza jakby ci wyjadł kiełbasę z żurka .....
Nie jesteś obiektywny. Popełnił pół błędu (dalej twierdze że połowa bramkarzy nie poradziłaby sobie z tym strzałem). Mur dziurawy strzał z całej pyty. MIsiek zasłonięty.
Zadziwiająco wiele bramek pada po strzale w środek bramki.
Kotorowski ostatnio walił dużo większe babole ale nikt go nie skreśla mimo że nie ratuje punktów Lechowi tak jak Misiek ostatnio Wiśle.
Zgadzam się że Miśkiewicz jest cienki w 1 elemencie: gra na przedpolu. Ale wczoraj akurat tego nie zademonstrował.
Co do Chaveza: walczył - reszta już człapała - to go trochę usprawiedliwia
Chavez walczył ?! Chyba oglądaliśmy dwa różne spotkania. Miał pomóc drużynie a sprowokował rzut wolny, po którym Jagiellonia wyrównała. Jak zwykle "przemyślane" sanki Chaveza...
Szkoda tych punktów jak cholera.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:34.