GrzegorzTS napisał(a):

|
To wytłumacz mi bo z tego co czytałem na forum to Cupiał nie może poprostu brać kasy z telefoniki i przelewać dla Wisły,zresztą podobnie mówił Bednarz w wywiadzie przed kilkoma miesiącami,czyli muszą być jakieś ograniczenia .Teraz kwestia kasy za reklame najlepsze kluby otrzymują po 3-4 miliony a Cupiał nagle może przelać 10 milionów za reklame dla Wisły?
|
Oczywiście, że nie może przelać Wiśle kwoty z kosmosu. Prawo spółek handlowych mu na to nie pozwala. Jest na to paragraf, a mianowicie "działanie na szkodę spółki".