
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Pierwszy mecz na Reymonta zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Wisły! |
|
57 | 35,19% |
| Remisem! |
|
43 | 26,54% |
| Porażką Wisły |
|
62 | 38,27% |
| Głosujących: 162. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#151
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#152
|
Karnecik na oglądanie kochanej (L) już sobie wykupiłeś? Idź sobie pofapać do nich na forum, zmów się jeszcze ze Stanowskim z weszło i redakcją Canal+ - karnet rodzinny taniej was wyjdzie. NIKT Ci nie każe oglądać piłkarzy reprezentujących Wisłę Kraków. ---------- Nie martw się o Kibiców uczęszczających na R22, oni byli, są i będą i nic tego nie zmieni. ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#153
|
|
Myślałem że jesteś kibicem Wisły ...
Po co się męczysz ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#154
|
|
Nie po to sobie ludzie ustawiają opcję 'ignoruj ' by czytać takie rzeczy jak posty wyżej...
|
|
|
|
Member
Od: 08.2008
Offline |
#155
|
![]() http://ekstraklasa.przegladsportowy....588,3,381.html |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#156
|
|
no ale czy Wy widzicie działanie pedałow?
Milion postów, wiekszos pozytywów to wybrali JEDEN negatyw napisany przez wiadomo kogo. i to jest własnie dziennikarstwo w PL. Śmiech będzie większy jak sie okaże ze np. dziennikarz jest thechrisem czy tez innym jajcarzem, i pisze posty pod siebie. A thechris za reklamę forum powinien otrzymac nagrodę w postaci worka z chlebem, przynajmniej łabędzie będą happy ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: Kraków
Offline |
#157
|
|
W sumie to lepiej wybrać nie mogli, skoro teraz w mediach wszędzie Wisła jest pośmiewiskiem, tak jak tu od kilku lat pośmiewiskiem jest ów użytkownik.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#158
|
|
Sorry, ale czy nie możecie przestać "cytować" tego człenia
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|