
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Pierwszy mecz na Reymonta zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Wisły! |
|
57 | 35,19% |
| Remisem! |
|
43 | 26,54% |
| Porażką Wisły |
|
62 | 38,27% |
| Głosujących: 162. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2011
Offline |
#121
|
|
Coś czuje, że strzelenie bramki przez Wisłę w meczu to będzie prawdziwy cud w tym sezonie. I powiedzcie Małeckiemu żeby nie wykonawał rożnych. Chłop kompletnie tego nie potrafi a robi to od .... zawsze. Czy wy tym Krakowie sami ślepi ludzie sa?
|
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#122
|
|
W moim odczuciu wynik na + (biorąc pod uwagę setki Górnika) i gra również na + w porównaniu do tego czego się spodziewałem. W porównaniu do ostatniego sezonu pozytywnie wypadła obrona, głównie przez grę Głowackiego, w miarę zagrał Stolarski i Bunoza. W ataku mizeria straszna, kasowali naszych jak chcieli widać że naszym kopaczom brakuje pewności, może się to zmieni.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#123
|
|
A mi sie Bunoza podobal. Oczywiscie nawet Stolarski to jakis kosmos przy Jovanoviciu, ten chlop mnie kiedys przyprawi o zawal serca.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2013
Offline |
#124
|
|
Ale Stolarski to nasz talent naprawdę dobrze się zapowiadający, więc nawet to troszke złe słowo; ) Tylko żeby Legia nam go nie podpieprzyła..
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#125
|
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 20.07.2013 o godz. 14:34.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#126
|
Odwrotnością Małeckiego był Kirm co pierwsze mecze błyszczał, a potem konsekwentnie gasł i znikał. Po jednym meczu chyba trochę naiwnie psioczyć na piłkarza i go wywalać z zespołu? Taką cechę zawsze przypisywałem kibicom "sukcesu" a nie prawdziwym kibicom ![]() ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#127
|
|
A możesz wyjaśnic cel kopania piłki przez Małeckiego w trybuny z calej siły klika razy zamiast oddac strzał na bramke? Lub drybling sam ze sobą i sam siebie potrafil o dziwo okiwac. Patryk sie nie zmienił i nie zmieni. Po prostu jak zawsze ma ciąg. Szkoda, ze ten ciag jest bez celu. Holuje piłke dalej, strzela na bramkę z kazdej pozycji chociaż bramki strzela 1 bramka/1 rok.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#128
|
Nic nie muszę wyjaśniać. Patryk zagrał słabo. Za kilka meczy będzie grał lepiej. Może nawet nawet wygra "sam" kilka meczy. Nie mamy wielu lepszych od niego piłkarzy żebym był tak nawiedzonym "wściekłym" jak kolega na jego punkcie (bez urazy) ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2006
Offline |
#129
|
|
takie moje sugestie odnośnie wczorajszego meczu który miałem okazje oglądać dopiero w powtórce
Waleczność , pressing - widać rękę Smudy . Można narzekać ( i słusznie ) na jego warsztat trenerski , ale porównując do Kulawika mamy niebo a ziemię . Może nie mamy świetnego trenera , ale mamy w końcu trenera który potrafi zmobilizować zawodników do biegania przez 90 minut , czego nie mogło dokonać kilku poprzedników . I co też za tym idzie , nie ma już ( prawie ) rozmanierowanych gwiazd które 'nie muszą biegać ' albo 'biegają kiedy chcą ' bo swoją klasą piłkarską przykrywają czapką połowę ligi . Może i jestem teraz niepoprawnym optymistą , ale spodziewałem się porażki i bardzo słabej gry , a otrzymałem remis z przyzwoitą grą . Jeśli chodzi o schematy gry to niestety mieliśmy zdecydowanie 2 słabe ogniwa z przodu - brak napastnika - Garguła który i tak grał lepiej niż zwykle ( czyli słabo , ale nie bardzo słabo ) i tutaj problem braku napastnika(ów) jest znaczący , oraz Małeckiego któremu w tym meczu wyszły słownie 3 pojedynki biegowe . Wątpię aby zaliczył chociazby statystykę 30% celnych podań . To był zdecydowanie nie jego mecz . Sarki i Chrapek , dużo finezji w ataku i przy wsparciu solidnych zawodników , mogli by naprawdę stworzyć kolektyw który nie miałby problemów ze zdobywaniem bramek . Co jest tutaj najważniejsze . Są perspektywy że pograją z sobą najbliższe 3 sezony , to naprawdę w przyszłości może dobrze wyglądać. Stolarski i Nalepa . 6 i 1 mecz w ekstraklasie . Dałby ktoś wiarę ? trzeba na nich chuchać i dmuchać , podobnie jak w przypadku dwójki wyżej możemy mieć zawodników na lata . Nie był to wybitny mecz , ale oni z każdym kolejnym spotkaniem powinni być lepsi , bardziej zgrani i pewni siebie . Stjepanovic - nie był to wybitny mecz , zaliczył sporo strat , ale co ważne . Bierze na siebie grę i nie boi się odważnych rozwiązań . Będzie z niego pociecha. Co się teraz tyczy środkowych pomocników , w końcu nie ma tak dużego problemu z przekroczeniem środkowej linii boiska i chociaz przesunięciem ciężaru gry na połowę przeciwnika. Z całym szacunkiem do Sobolewskiego i Wilka , to gdy grali razem ( a i każdy z osobna ) nie brał się za rozgrywanie piłki . Tym już teraz góruje nad nimi Stjepanovic i Nalepa . Widzę tutaj naprawdę spory progress . A może i Smuda zmobilizuje Wilka aby w końcu zaczął używać na boisku głowy ? Obrona - Głowacki profesor , Jovanovic junior . Bunoza dobrze z fajnymi wejściami w ofensywę , Stolarski poprawnie , a miał naprzeciw siebie naprawdę trudnego przeciwnika który woził jak chciał lepszych od niego . W ofensywie rozwinie też czasem skrzydła . Tego jestem pewien.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 20.07.2013 o godz. 22:59.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#130
|
|
![]() WTF ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 02.2011
Skąd: ze wsi
Offline |
#131
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Offline |
#132
|
|
Nie czuje oszukany. Po prostu po Patryku nie spodziewam sie niczego i dokladnie tyle dostaje. Zero rozczarowan. Wiadomo: pobiega duzo(a nie madrze), uderzy na bramke(a nie w bramke), strzeli w trybunu i do domu. Pan Patryk sie nie zmieni bo poziom jego IQ jest na poziomie rozmiaru jego buta.
Kiedyś byl jednym z najbardziej przecenianych pomocników ligi. teraz sie to zmieniło. Juz (prawie)nikt go nie ceni. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#133
|
Ten mecz może nie wyszedł ..ale nadal jest jednym z najlepszych w Wiśle ... Moim zdaniem jest mądrzejszy niż niejeden piłkarz, tylko że mama go niepotrzebnie w takiej gorącej wodzie kąpała. Ja mam do Patryka pytanie: kiedy ostatnio strzelił bramkę z ponad 25 metrów ? i dodatkowe: po co próbuje to zrobić. ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#134
|
|
Nawet tak słaby grajek nawet jeśli będzie najlepszy w tak słabiej drużynie jak Wisła, dalej będzie słaby.
W ogóle tytułowanie najlepszego grajka poprzedniego sezonu czy obecnego we Wiśle to jak wybieranie najmniej obciachowego hitu lata z radiem. Wystarczy, że grajki są pośmiewiskiem przez 90 minut tygodniowo. Takie dyskusje na forum kto jest "najlepszy" sprawiają, że się inni śmieją jeszcze między meczami. I najgorsze, że mają rację więc... dajmy spokój z takimi tematami typu "kto jest najlepszy" bo w gruncie rzeczy to plebiscyt na to "kto jest najmniej żałosny". A co do meczu. Wytrzymałem przed TV jakieś 65 minut i poszedłem karmić łabędzie.
Ostatnio edytowane przez thechris : 21.07.2013 o godz. 09:57.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Offline |
#135
|
|
Wcześniej Małecki grał można powiedzieć na samowolce, teraz pewnie musi się trzymać założeń żeby się łapał do składu po perypetiach ze Smudą więc może jeszcze nie wszystko mu będzie wychodzić hehe
Ostatnio edytowane przez TommyTSW : 21.07.2013 o godz. 11:18.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska
Offline |
#136
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Offline |
#137
|
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#138
|
![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#139
|
|
Ja pierwszej połowy nie mogłam niestety zobaczyć, na szczęście udało mi się zdążyć na drugą, choć nie wiem, czy to rzeczywiście szczęście...
Powiem tak - już dawno przestałam się spodziewać nie wiadomo czego, jak Wisła wygra, to jest święto lasu, więc cieszę się z tego remisu... Mogło być gorzej. |
|
|
|
Banita
Od: 07.2011
Offline |
#140
|
|
Mam pytanie. W trakcie transmisji w pewnym momencie było zbliżenie na Małeckiego, który w bardzo wulgarnych słowach się do kogoś "zwracał". Zdawało mi się, że to było do kolegi z zespołu. Wie ktoś może dokładnie o co temu inteligentowi chodziło?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Offline |
#141
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#142
|
Do mnie bo akurat nie śpiewałem, ale sobie potem z Mały wyjaśniliśmy sprawę.. ![]() ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#143
|
BTW Garguła, Sarki, Chrapek nie robią tego lepiej niż Małecki - wybór żaden. Nie ma u nas specjalisty od stałych fragmentów gry więc po co ten płacz? ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#144
|
|
Cytat:
Hep, przypomnij mi, jak z drużynami Franza Biedrony było ze stałymi fragmentami gry? Poza tym- Sarki akurat pier*dolnął z Jagą jedną z ładniejszych bramek sezonu z czego? Strzał życia? Hmm... wolę, by pare(naście/dziesiąt) razy jeszcze spróbował go powtórzyć, niż dać żujgumowi, Małeckiemu czy Gordanowi. Wtedy decydujemy się na przypadek i los, a nie na pewne wypie*rdolenie w trybuny. Chyba, że to Wy łapiecie te piłki i tak ich bronicie. Chociaż, mógłby tak jak Illara wywalać podczas przedmeczowej rozgrzewki, a nie meczu. Więc i ten argument odpada. ![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Łódź
Offline |
#145
|
|
No to kilka słów, a raczej kilka stron słów ode mnie.
http://futboltotalny.blogspot.com/20...ziaa-cuda.html Tak w skrócie, to mam wrażenie, że niektórym odbiło z tym optymizmem. Górnik jest w tej chwili jedną z gorszych drużyn w lidze, a przed nami bardzo trudny sezon. Jak dla mnie kluczem do wyników będzie Smuda, bo nasza obecna kadra już nie raz się skompromitowała i dalsza wiara pokładana w niektóre nazwiska to czysta naiwność. ![]()
Zapraszam na mojego piłkarskiego bloga - Futbol Totalny
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#146
|
|
Zobaczymy jak będzie z tym Górnikiem. Nie brałbym na poważnie rundy wiosennej gdzie rękami i nogami opierali się przed grą w pucharach, z dobrym skutkiem. Zespół w przebudowie. Ja stawiam na pierwszą 8. Ale wszystko wyjdzie w następnych meczach.
![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#147
|
|
A ja nie brał bym na poważnie rundy jesiennej, gdzie dzieki Milikowi i Prejusowi punktowali. Ich zabrakło i cały błysk znikł. Gówno grają i wróżę im grupę spadkową. A teza że odpuszczali gdyz nie chcieli grać w pucharach jest tak idiotyczna żę aż śmieszna. Przecież to zapierdala taką patologią ze aż żal. Jeśli to prawda to dziekuję Bogu że Nawałka nie został naszym trenerem. Kombinacje i brak ambicji...jeszcze tylko korupcji do tańca brakuje.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 22.07.2013 o godz. 04:38.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#148
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#149
|
![]() W życiu niewielu kozaków w pracy spotkałem. Oczywiście poza kozakami w gębie jak przychodziło co do czego to podkulony ogon..... ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Guest
|
#150
|
Ogólnie rzecz biorąc prezes każe, pracownicy muszą, a jak nie to za drzwi to odnośnie tego, że nie chcieli się wystawić na wyrzucenie w powietrze paruset tysięcy pln w powietrze |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|