
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Pierwszy mecz na Reymonta zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Wisły! |
|
57 | 35,19% |
| Remisem! |
|
43 | 26,54% |
| Porażką Wisły |
|
62 | 38,27% |
| Głosujących: 162. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 12.2008
Offline |
#1
|
|
Raz coś weszło napisze czy jakiś inny stanowskopodobny żurnalista i nieważne co piłkarz robi to jest powtarzane co mecz. Fakt Miśkiewicz w zeszłym sezonie zagrał kilka meczy w których jego gra nogami była rażąco zła natomiast wczoraj akurat w tym elemencie było bez zarzutu. Raz pod presją mając piłkę na słabszej nodze zagrał w trybuny. Zgodnie z bramkarskim 1.0.1, lepiej w aut niż popełnić błąd i podać do przeciwnika. Wybicia na ten moment to nie jest problem natomiast dużym problemem jest gra na przedpolu i jak przyjdzie do pojedynków z lepszymi przeciwnikami to może nie być tak jak wczoraj
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: P-ce
Offline |
#2
|
|
|
|
|
Member
Od: 04.2011
Offline |
#3
|
|
W moim odczuciu wynik na + (biorąc pod uwagę setki Górnika) i gra również na + w porównaniu do tego czego się spodziewałem. W porównaniu do ostatniego sezonu pozytywnie wypadła obrona, głównie przez grę Głowackiego, w miarę zagrał Stolarski i Bunoza. W ataku mizeria straszna, kasowali naszych jak chcieli widać że naszym kopaczom brakuje pewności, może się to zmieni.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#4
|
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 20.07.2013 o godz. 14:34.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|