The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Pierwszy mecz na Reymonta zakończy się:
Zwycięstwem Wisły! 57 35,19%
Remisem! 43 26,54%
Porażką Wisły 62 38,27%
Głosujących: 162. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 20.07.2013, 08:36
Baala napisał(a):Wyświetl post
- Miśkiewicz nieźle broni, ale nogami gra katastrofalnie dalej.
Raz coś weszło napisze czy jakiś inny stanowskopodobny żurnalista i nieważne co piłkarz robi to jest powtarzane co mecz. Fakt Miśkiewicz w zeszłym sezonie zagrał kilka meczy w których jego gra nogami była rażąco zła natomiast wczoraj akurat w tym elemencie było bez zarzutu. Raz pod presją mając piłkę na słabszej nodze zagrał w trybuny. Zgodnie z bramkarskim 1.0.1, lepiej w aut niż popełnić błąd i podać do przeciwnika. Wybicia na ten moment to nie jest problem natomiast dużym problemem jest gra na przedpolu i jak przyjdzie do pojedynków z lepszymi przeciwnikami to może nie być tak jak wczoraj
Odpowiedz cytując
Kon®ado
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: P-ce

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 20.07.2013, 12:40
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Raz coś weszło napisze czy jakiś inny stanowskopodobny żurnalista i nieważne co piłkarz robi to jest powtarzane co mecz. Fakt Miśkiewicz w zeszłym sezonie zagrał kilka meczy w których jego gra nogami była rażąco zła natomiast wczoraj akurat w tym elemencie było bez zarzutu. Raz pod presją mając piłkę na słabszej nodze zagrał w trybuny. Zgodnie z bramkarskim 1.0.1, lepiej w aut niż popełnić błąd i podać do przeciwnika. Wybicia na ten moment to nie jest problem natomiast dużym problemem jest gra na przedpolu i jak przyjdzie do pojedynków z lepszymi przeciwnikami to może nie być tak jak wczoraj
Ja pier*ole Czy Ty ślepy jesteś? Miśkiewicz kopać nie potrafi i to jest fakt niepodważalny, wystarczy go lekko nacisnąć i już kopie w trybuny, bo sam się boi chyba że mógłby podać przeciwnikowi. Niestety Misiek nie nadaje się na pierwszego bramkarza który da pewność jakąś, obrona musi mieć za sobą pewną osobę, do której podawać się nie będzie bała, a teraz tak nie jest.
Odpowiedz cytując
majomajo
Member
 
Od: 04.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 20.07.2013, 13:52
W moim odczuciu wynik na + (biorąc pod uwagę setki Górnika) i gra również na + w porównaniu do tego czego się spodziewałem. W porównaniu do ostatniego sezonu pozytywnie wypadła obrona, głównie przez grę Głowackiego, w miarę zagrał Stolarski i Bunoza. W ataku mizeria straszna, kasowali naszych jak chcieli widać że naszym kopaczom brakuje pewności, może się to zmieni.
Odpowiedz cytując
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 20.07.2013, 14:23
majomajo napisał(a):Wyświetl post
W moim odczuciu wynik na + (biorąc pod uwagę setki Górnika) i gra również na + w porównaniu do tego czego się spodziewałem. W porównaniu do ostatniego sezonu pozytywnie wypadła obrona, głównie przez grę Głowackiego, w miarę zagrał Stolarski i Bunoza. W ataku mizeria straszna, kasowali naszych jak chcieli widać że naszym kopaczom brakuje pewności, może się to zmieni.
Że niby pewności brakuje?! Absolutnie nie. Chrapek kładzie w szesnastce dwóch zawodników Górnika i Ty to nazywasz brakiem pewności?! Hehe. Wg mnie brakuje skuteczności i troche umiejętności zachowania w sytuacji bramkowej i zimnej krwi.
Ostatnio edytowane przez Marcin_fan : 20.07.2013 o godz. 14:34.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:49.