Slavia -
http://www.koma-modular.cz/en/news_items/157
http://www.ecaeurope.com/Research/EC...ub%20Cases.pdf
wrzucam ten link po raz kolejny, jeśli ktoś go nie czytał a chce sie wypowiadać nt. szkolenia, to powinien go jednak przeczytać i przyswoić niektóre fakty.
co do Słowaków jeszcze. Ostatnio byłem opiekunem słowackiej druzyny na turnieju futsalowym. Mistrz kraju u21 przyjechał na turniej srednio obsadzony bo to amatorskie druzyny grały, niemniej jednak polacy w Najkach, adidasach itp itd, Słowaczki w rozwalających sie butach i różnych spodenkach. I of course Słowacy naszych zlali niemiłosiernie, nie miało znaczenia czy grali po całonocnym piciu czy po wyjściu z autokaru. A to jest druzynka która nie ma seniorow tylko samych u-21 i zyje z tego ze raz na rok sprzedaje najlepszoego zawodnika do Slovana bodajżę. Chłopaki nie mają płacone, granie to forma promocji -da sie? da. W formie ciekawostki brat jednego z zawodników jest w Chelsea teraz.