The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?
Tak 398 51,42%
Nie 376 48,58%
Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
patrzal-lca
Member
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 02.06.2013, 21:27
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Wow.
Nie sądziłem, że Król tak szybko wróci do futbolu.
Wojciechowski z Królem!
W nowego inwestora nie wierzę, chyba, że mówimy o małej firmie, która dorzuci 500 tys. rocznie. Cupiał jest zbyt dumnym człowiekiem, by przyznać się do błędu i oddać Wisłę w ręce kompetentnych ludzi.

Co do poprzednich wątków dot. przedsiębiorstw i klubów eksportowych. Brak koncepcji to właściwa diagnoza. Z jednej strony marzy się władzom podbój europejskich boisk, z drugiej czynią wszystko, by tak nie było. Należy odważnie odpowiedzieć na pytanie, czy Wisła ma przynosić zysk, ma promować zawodników, co sezon wypuszczać kilku zdolnych za granicę, czy też walczyć o najwyższe cele. Moim zdaniem jedno z drugim w parze iść nie może w najbliższej przyszłości. Pierwszym i podstawowym warunkiem dobrze prosperującego przedsiębiorstwa jest "inwestycja" - bez Niej ani rusz. Obojętnie, czy jest to inwestycja w scouting (np. Porto, BVB) czy szkolenie od podstaw (Ajax, Dinamo Zagreb). Żaden biznes nie przyniesie zysku bez mądrze i rozsądnie zainwestowanych pieniędzy. Klub przynosi straty, bo rządzą nim nieudacznicy bez wizji, pomysłu, konceptu. Wisła może być zarówno skuteczna na boisku, jak i poza nim. Może być klubem rentownym pod warunkiem, że znajdzie się człowiek, którzy uporządkuje stan obecny oraz przeznaczy określoną sumę na klub. BVB czy Porto zainwestowały w sieć scoutów, którzy oglądają młodzież na całym świecie, Ajax zainwestował w doskonałych trenerów juniorskich i sami wychowują chłopaków, którzy w młodym wieku do nich trafiają. Piłka to biznes, zgadza się - ale każdy biznes musi mieć kogoś, kto umiejętnie nim pokieruje.
Ostatnio edytowane przez patrzal-lca : 02.06.2013 o godz. 21:43.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:07.