The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 01.06.2013, 21:30
Baala napisał(a):Wyświetl post
Ale posucha w tym temacie, a mecz jutro.

Mój skład:
-------------Miśkiewicz
Stolarski---Uryga--Głowacki---Bunoza
------------Chrapek---Wilk
Sarki-----------Buras-----------Małecki
----------------Genkov

Uzasadnienie: Bramka wiadomo, niech już Miśkiewicz cwiczy gre nogami na przyszły sezon na żywym organiźmie jakim jest mecz.
Obrona: licze na dwóch młodych (nie wiem czy Stolarski jeszcze na młodzieżowej kadrze czy juz nie) Głowacki za Chaveza by jakaś komunikacja była i Bunoza niech juz gra na tej lewej bo ma najlepszą lewą nogę wśród obrońców.
Pomoc: tradycyjna bo lepszych nie ma dostępnych z jedną zmianą. Kiedy jak nie teraz w takim meczu dać szanse od początku Burasowi. Jest jednym z lepszych w naszym zespole ME. Więc niech gra zamiast gumożujca lub Boguskiego. Jestem ciekawy co pokaże na tle zawodnikow z pierwszego składu.
Misiek powinien zostawać co trening dłużej i ćwiczyć do znudzenia wprowadzania piłki nogą. Trening regularny i ciężki czyni mistrza. Najsłabszym obrońcą na dzień dzisiejszy jest Łukasz Burliga. Piłkarsko wygląda przesłabo Nie samym charakterem i faktem, że jest się "młodym" Wiślakiem zdobywa się pierwszy plac. Buras jest zawodnikiem, o którym najmniej słychać w naszej kadrze więc prawie nikt nie wie jak mu idzie. Wyróżniał się u Gumiorów, później miał operacje i gra w ME. Czy się nadaje na ekstraklasę z marszu? Odpowiedź jest taka sama jak na pytanie czy ktoś mu jutro da szansę: WĄTPIĘ. Proszę tylko nie Cwetan "Człap Człap" Genkov. Wolę drewnianego,a cz charakternego Sikora. Obaj mają szanse na strzelenie gola bliskie zeru, a Sikor przynajmniej się spoci.
Szansę na drugą wygraną z rzędu upatruje w fakcie, iż Smuda będzie siedział na trybunach, więc pierwszy etap selekcji do składu na przyszły sezon już się zaczął.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:43.