The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?
Tak 398 51,42%
Nie 376 48,58%
Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 31.05.2013, 19:08
Arked napisał(a):Wyświetl post
O naszych wynikach w przyszłym sezonie zadecydują transfery, a nie osoba trenera. Jeśli nadal będziemy się drastycznie osłabiać zamiast wzmacniać to nie ma co liczyć na przyzwoity wynik. Smuda to taki trener, jakby go nie było. Jedynie dobrzy piłkarze mogą nas uratować. Jakie są szanse na ich pozyskanie każdy chyba wie.
Dajże spokój... tak to można o Kulawiku powiedzieć albo o Moskalu

Jasne, że jedynie dobrzy piłkarze mogą nas uratować, bo Smuda nie będzie za nich wykorzystywał setek jak z Grecją... nie zrobi tego także Masskant, Kulawik, Kasperczak Skorża ani Klopp Murinho czy Guardiola.

patrzal-lca napisał(a):Wyświetl post
...
Przejdź się na świeże powietrze, bo twoje uprzedzenia przysłaniają ci rzeczywistość.
Po pierwsze Kosa niczym się nie wyróżniał, od bardzo przeciętnych zawodników. Wiek swoje robi. Kwestia zostawienia go można rozpatrywać w kwestiach moralnych niż czysto sportowych.
Sobol. Ok Ale kto powiedział, że odchodzi?!

Kapka w tym klubie jest od 50 lat... Był jak sikałeś ze szczęścia po meczach z Schalke i jak jechaliśmy jak walec po wszystkich w lidze przez 10 lat.
Bednarz co kim jest? Prezesem zarządu spółki, który bardziej reprezentuję rolę rzecznika prezesa naczelnego i spełnia jego zachcianki.
Smuda? Boże święty, Smuda!? Co to będzie, co to będzie! Matko Bosko częstochowsko ratuj w naszych cierpieniach.
A cóż tak sracie? To Trener! z łapanki go nie wzięli! Coś tam prowadził, coś tam osiągnął. Jak się nie sprawdzi wezmą kolejnego. Na razie trzeba rozpocząć jakąś filozofię, która wyznaczy szlaki którym ten klub ma iść przez długie lata a nie robić tutaj CUDA! Cuda miałeś za Basałaja. Liga mistrzów na skróty... to teraz masz. Wtedy trzeba było trąbić, że nie tędy droga!
Patrzcie długo okresowo, a nie chciwością i pycha się kierujcie. Bez kasy nie będzie żadnego mistrzostwa Polski ani żadnej ligi mistrzów nie łudźcie się
A Legia ma akademie?! A grają młodzi i kupują ich ruscy za kokosy! Da się? Da się, tylko trzeba chcieć.

Więcej trzeźwego myślenia a nie .......enia i kierowania się uprzedzeniami i debilnego euro 2012, które wiadomo z góry było, że chuja zagramy i żaden trener nic nie pomoże.

Cytat:
- Pojechałem tam, bo chciałem pomóc koledze, który jest właścicielem klubu. Warunki pracy były jednak fatalne, nikt w to nie uwierzy. Na początku nawet nie mieliśmy szatni. Rezygnowaliśmy z wywiadów telewizyjnych, bo wstydziliśmy się wpuszczać kamery do takiej biedy. Wiem, że jestem krytykowany i za kadrę i za Regensburg. Ja jednak olewam tych krytyków. Jakbym chciał się przejmować tym ich filozofowaniem, to musiałbym licencję złożyć do depozytu - podkreśla były selekcjoner.
I dobrze myśli. Mam nadzieję, że przyjdzie czas kiedy będziecie go po dupie całować...
Ostatnio edytowane przez palikot : 31.05.2013 o godz. 19:26.
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★

✪✪✪✪ ✰✰✰✰
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:42.