
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu? | |||
| Tak |
|
398 | 51,42% |
| Nie |
|
376 | 48,58% |
| Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2008
Offline |
#11
|
|
Jasne, że jedynie dobrzy piłkarze mogą nas uratować, bo Smuda nie będzie za nich wykorzystywał setek jak z Grecją... nie zrobi tego także Masskant, Kulawik, Kasperczak Skorża ani Klopp Murinho czy Guardiola. Przejdź się na świeże powietrze, bo twoje uprzedzenia przysłaniają ci rzeczywistość. Po pierwsze Kosa niczym się nie wyróżniał, od bardzo przeciętnych zawodników. Wiek swoje robi. Kwestia zostawienia go można rozpatrywać w kwestiach moralnych niż czysto sportowych. Sobol. Ok Ale kto powiedział, że odchodzi?! Kapka w tym klubie jest od 50 lat... Był jak sikałeś ze szczęścia po meczach z Schalke i jak jechaliśmy jak walec po wszystkich w lidze przez 10 lat. Bednarz co kim jest? Prezesem zarządu spółki, który bardziej reprezentuję rolę rzecznika prezesa naczelnego i spełnia jego zachcianki. Smuda? Boże święty, Smuda!? Co to będzie, co to będzie! Matko Bosko częstochowsko ratuj w naszych cierpieniach. A cóż tak sracie? To Trener! z łapanki go nie wzięli! Coś tam prowadził, coś tam osiągnął. Jak się nie sprawdzi wezmą kolejnego. Na razie trzeba rozpocząć jakąś filozofię, która wyznaczy szlaki którym ten klub ma iść przez długie lata a nie robić tutaj CUDA! Cuda miałeś za Basałaja. Liga mistrzów na skróty... to teraz masz. Wtedy trzeba było trąbić, że nie tędy droga! Patrzcie długo okresowo, a nie chciwością i pycha się kierujcie. Bez kasy nie będzie żadnego mistrzostwa Polski ani żadnej ligi mistrzów nie łudźcie się A Legia ma akademie?! A grają młodzi i kupują ich ruscy za kokosy! Da się? Da się, tylko trzeba chcieć. Więcej trzeźwego myślenia a nie .......enia i kierowania się uprzedzeniami i debilnego euro 2012, które wiadomo z góry było, że chuja zagramy i żaden trener nic nie pomoże. Cytat:
Ostatnio edytowane przez palikot : 31.05.2013 o godz. 19:26.
![]()
★ ★ ★ WISŁA KRA KÓW ★ ★ ★ ★ ARMIA BIAŁEJ GWIAZDY ★ ★ ★
![]() ![]() ✪✪✪✪ ✰✰✰✰ |
||
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|