
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI
Offline |
#31
|
|
Zmiana trenera nieodzowna.Może górnik przegra jeszcze raz a my wygramy.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#32
|
i ty się chcesz kibicem Wisły nazywać gadając, że są cyrkowcami? nie zyczysz im 3 miejsca? przestań..
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 30.05.2013 o godz. 21:00.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: P-ce
Offline |
#33
|
|
Wisły*
Piłkarze to są robole, którzy zresztą niezbyt wtwiązują się ze swoich zadań, więc nazywanie ich cyrkowcami nie jest nadużyciem, najpierw niech grają tak aby zasłużyć na miejsce w tym klubie |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline |
#34
|
|
Po pierwsze to kibicem Wisły z dużej litery. A po drugie to nie,w tym sezonie im tego nie życzę. Po co nam kompromitacja w pucharach? Rozumiem,że z takiej gry byłby zadowolony kibic Bełchatowa albo Miedzi ,ale raczej nie kibic Wisły. Słowo "cyrkowcy" jest tu delikatne,bo nikt ich nie wyzywa przecież od szmat,ku** i gorszych epitetów.
![]()
GENERALNIE TO WIADOMO CO
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2008
Offline |
#35
|
|
Górnik Zabrze - Wisła Kraków
Bramki: 0-1 (0-1) Strzały: 17-8 (8-4) Strzały celne: 4-1 (0-1) Posiadanie piłki (w %): 65-35 (61-39) Spalone: 3-2 (0-1) Rzuty rożne: 13-6 (7-2) Dośrodkowania: 32-14 (20-5) Faule: 13-13 (7-6) Żółte kartki: 0-0 Czerwone kartki: 0-0 Zwyciezcow sie nie sądzi i tak nie mozna ukrywac, ze to i tak była kaszana. Ale na szczescie jeszcze 1 mecz i koniec tego sezonu.
Ostatnio edytowane przez mitmichael : 30.05.2013 o godz. 21:02.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#36
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#37
|
|
Tak i nie. Kulawik musi się jeszcze sporo uczyć. Druga sprawa, że z tymi piłkarzami powyżej pewnego poziomu nie pogramy. To przepłacane miernoty. Obecnie trudno byłoby mi wskazać 5 piłkarzy którzy zasługują by nosić koszulkę Wisły i przygotowanie nie ma nic do tego, bo podobnie grali za Probierza czy Moskala.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#38
|
:sarkazm: ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 02.2005
Offline |
#39
|
|
hehe, bez kitu, myślałem że po kolejnym koszmarnym sezonie i co ważniejsze - oglądania tych meczów i tych zawodników, nie będzie już nikogo kto stwierdzi że to trener, przygotowanie itp.
Jak jestem skrajnym racjonalistą , to zawsze podejrzewałem że kristos to jest ukryta opcja z Myślenic ![]()
94 - Allah Akbar!!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#40
|
) praktycznie każdą decyzję klubu, przez co średnio co pól roku zaprzecza sam sobie...Coś musi być na rzeczy ![]() Pokemony jadą po Kulawiku, dają szansę Smudzie, zaś ludzie racjonalni ( ) powinni mentalnie przygotowywać się na nadchodzącą chujozę. Czytam na temat Kulawika mniej więcej to samo co na temat Moskala, Probierza* i Maaskanta, piszą te opinie te same osoby. Nie oczekiwałbym zmiany na lepsze ![]() __________________________________________________ __ * Sam jechałem po Probierzu, ale bynajmniej nie dlatego że nie wycisnął 100% z ofiar losu snujących się po boisku w koszulkach Białej Gwiazdy. IMHO wyciągnął 90 ![]()
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.05.2013 o godz. 00:18.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2003
Offline |
#41
|
|
A z jakiej racji jedno wyklucza drugie? Sugerujesz że można winić albo trenera, albo zawodników? Kristos pisał, że nie sądzi że "to jak gramy jest winą tylko składu personalnego drużyny" i moim zdaniem ma rację. To nie jest wyłącznie wina zawodników. Kulawik też nie jest optymalnym rozwiązaniem i nie wykonuje jakiejś niesamowitej roboty. To nie znaczy, że trzeba go zwolnić.
|
|
|
|
Member
Od: 12.2011
Offline |
#42
|
|
Przede wszystkim to, że trzymają go od października świadczy o tym, że jest po prostu tani = nie zależy im na drużynie, bo gdyby tak było, po wyrzuceniu Probierza ściągnęliby nowego trenera. Mecz słaby, ale trzeba się cieszyć z wygranej, bo nie wiadomo, ile jeszcze będzie do tego okazji
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#43
|
|
Nie, mylisz się całkowicie. Oni są przeciwieństwem roboli. Oni są polskimi celebrytami na tle prawdziwych piłkarzy i sportowców.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków
Offline |
#44
|
|
Gra marna, za to bramka Chrapka ładna. Cieszy zwycięstwo i poprawienie sobie statystyk z Górnikiem z którym ostatnio regularnie przegrywaliśmy.
Jedyny plus to gra obrony (poza Jaliensem zmienionym w przerwie). Jedyna formacja że od biedy może zostać + lewy obrońca. Reszta jak to mówi Mielcarski do kasacji. ![]()
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: P-ce
Offline |
#45
|
Trochę boję się nowego sezonu, tym bardziej przez tą reformę, ale skoro Mamy Smudę, to wszystko jest możliwe ; o |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#46
|
|
Taki Cezary Wilk pewnie z przyjemnością wystąpiłby w Tańcu z Gwiazdami wzorem Majdana. "Mam Talent" odpada z wiadomych względów... no chyba, że Czarek ma jakiś... głęboko ukryty o którym nic nie wiemy.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|