The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 30.05.2013, 20:31
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Powiem krótko: czapki z głów przed Kulawikiem, jeśli uda mu się tym składem zdobyć 6 miejsce * w lidze.

*sportowo
Tak sądzisz ?
Ja nie jestem taki pewny ,że to jak gramy jest winą tylko składu personalnego drużyny.
Jak dla mnie ,ta drużyna jest słabo przygotowana kondycyjnie i taktyczxnie.
Nie potrafimy wymienić między sobą czterech piłek w ataku pozycyjnym , obrona przy stałych fragmentach gry zachowuje się beznadziejnie. Drużyna nie ma opracowanych żadnych schematów gry.
To wszystko praca dla trenera ,którą Kula albo nie wykonał ,lub wykonał żle.
Oczywiście to tylko moje zdanie ,chociaż Kosa też nie ma najlepszego zdania o Kulawiku.
Tak że ja nie będę "czapkował" .
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 30.05.2013, 21:00
kristos napisał(a):Wyświetl post
Tak sądzisz ?
Ja nie jestem taki pewny ,że to jak gramy jest winą tylko składu personalnego drużyny.
Jak dla mnie ,ta drużyna jest słabo przygotowana kondycyjnie i taktyczxnie.
Nie potrafimy wymienić między sobą czterech piłek w ataku pozycyjnym , obrona przy stałych fragmentach gry zachowuje się beznadziejnie. Drużyna nie ma opracowanych żadnych schematów gry.
To wszystko praca dla trenera ,którą Kula albo nie wykonał ,lub wykonał żle.
Oczywiście to tylko moje zdanie ,chociaż Kosa też nie ma najlepszego zdania o Kulawiku.
Tak że ja nie będę "czapkował" .
No może troszkę przesadziłem. Po prostu po tym co zobaczyłem na jesieni nie spodziewałem się, że możemy wylądować w górnej połówce tabeli.
Odpowiedz cytując
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 30.05.2013, 21:08
kristos napisał(a):Wyświetl post
Tak sądzisz ?
Ja nie jestem taki pewny ,że to jak gramy jest winą tylko składu personalnego drużyny.
Jak dla mnie ,ta drużyna jest słabo przygotowana kondycyjnie i taktyczxnie.
Tak i nie. Kulawik musi się jeszcze sporo uczyć. Druga sprawa, że z tymi piłkarzami powyżej pewnego poziomu nie pogramy. To przepłacane miernoty. Obecnie trudno byłoby mi wskazać 5 piłkarzy którzy zasługują by nosić koszulkę Wisły i przygotowanie nie ma nic do tego, bo podobnie grali za Probierza czy Moskala.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 30.05.2013, 21:54
kristos napisał(a):Wyświetl post
Ja nie jestem taki pewny ,że to jak gramy jest winą tylko składu personalnego drużyny..
Nie - to wina czterech poprzednich trenerów. Piąty (Smuda?) na pewno będzie lepszy.

:sarkazm:
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 30.05.2013, 22:02
hehe, bez kitu, myślałem że po kolejnym koszmarnym sezonie i co ważniejsze - oglądania tych meczów i tych zawodników, nie będzie już nikogo kto stwierdzi że to trener, przygotowanie itp.
Jak jestem skrajnym racjonalistą , to zawsze podejrzewałem że kristos to jest ukryta opcja z Myślenic
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 31.05.2013, 00:13
1q2 napisał(a):Wyświetl post
hehe, bez kitu, myślałem że po kolejnym koszmarnym sezonie i co ważniejsze - oglądania tych meczów i tych zawodników, nie będzie już nikogo kto stwierdzi że to trener, przygotowanie itp.
Jak jestem skrajnym racjonalistą , to zawsze podejrzewałem że kristos to jest ukryta opcja z Myślenic
Biorąc pod uwagę, że chwali (albo chociaż doszukuje się logiki ) praktycznie każdą decyzję klubu, przez co średnio co pól roku zaprzecza sam sobie...
Coś musi być na rzeczy

Pokemony jadą po Kulawiku, dają szansę Smudzie, zaś ludzie racjonalni () powinni mentalnie przygotowywać się na nadchodzącą chujozę. Czytam na temat Kulawika mniej więcej to samo co na temat Moskala, Probierza* i Maaskanta, piszą te opinie te same osoby. Nie oczekiwałbym zmiany na lepsze

__________________________________________________ __
* Sam jechałem po Probierzu, ale bynajmniej nie dlatego że nie wycisnął 100% z ofiar losu snujących się po boisku w koszulkach Białej Gwiazdy. IMHO wyciągnął 90
Ostatnio edytowane przez wolfy : 31.05.2013 o godz. 00:18.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
jova
Senior Member
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 31.05.2013, 01:50
1q2 napisał(a):Wyświetl post
hehe, bez kitu, myślałem że po kolejnym koszmarnym sezonie i co ważniejsze - oglądania tych meczów i tych zawodników, nie będzie już nikogo kto stwierdzi że to trener, przygotowanie itp.
A z jakiej racji jedno wyklucza drugie? Sugerujesz że można winić albo trenera, albo zawodników? Kristos pisał, że nie sądzi że "to jak gramy jest winą tylko składu personalnego drużyny" i moim zdaniem ma rację. To nie jest wyłącznie wina zawodników. Kulawik też nie jest optymalnym rozwiązaniem i nie wykonuje jakiejś niesamowitej roboty. To nie znaczy, że trzeba go zwolnić.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:36.