mitmichael napisał(a):

Moze w koncu jakims cudem z przypadkowego gola uda Nam sie wygrac z Gornikiem. Moze w koncu nie My bedziemy pieprzyc dobra serie tak jak to było np z Legia na R22 czy 2-3 sezony temu z Gornikiem na R22 a wlasnie na Gorniku odbijemy sobie niemoc wygrywania z tym zespołem. Punkty 2. jezeli na prawde Gornikowi nie zalezy na walce o puchary tak jak wielu tutaj twierdzilo to mamy 3 punkty ale bedac w rzeczywistym swiecie pewnie do tego nie dojdzie
|
Ale oni przecież już mają po pucharach tzn. 5 pkt straty do nich.
Więc dziś mogą zagrać na luzie żeby ładnie zakończyć sezon u siebie, a w niedzielę nie wygrać jeśli będzie taka potrzeba. Niestety za późno z nimi gramy żeby liczyć na takie prezenty jakie rozdawali od początku roku.