
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Guest
|
#31
|
|
myślałem, że nasi puszczą mecz kolegom w potrzebie więc nawet 1pkt to ponad moje oczekiwania.
Ostatnio edytowane przez arti : 25.05.2013 o godz. 05:20.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#32
|
|
Dzisiaj na plus: doping, Chavez i Mały szczególnie w drugiej połowie. Na minus wszystko inne, a szczególnie: poziom sportowy tego widowiska, wznowienia gry Miśkiewicza, przygotowanie motoryczne Burligi i ilość celnych strzałów na bramkę. A i zjadłem pierwszy raz od dawna kiełbaskę na E22 (wyjątkowo pofatygowałem się na inny sektor niż zwykle). Ja pier**lę. To nawet nie była kiełbasa z konia tylko z burka. Masakra za 10 zł.
![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: Sektor XI
Offline |
#33
|
|
Na plus to tylko racowisko a reszta to zerwanie kontraktu natychmiastowe.Nawet dopłacę
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#34
|
Ostatnio edytowane przez domin_czyzyny : 24.05.2013 o godz. 21:49.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Skąd: W buszu chciałbym mieszkać.
Offline |
#35
|
|
W dodatku mogliby raz na jakiś czas przetrzeć chociaż te krzesełka mokrą szmatą. Szlag człowieka trafia jak widzi niesprzątnięty bilet sprzed kilku meczów.
![]()
13.04.2013r. - mecz z poWIŚLEm Warszawa. "Rudy Włoch działa. Nie ufaj rudym ludziom, bo one rude są."
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: inąd
Offline |
#36
|
|
Dzis chyba kazdy byl sobie pośpiewac i dopingowac Wisle,bo na gre pilkarzy juz patrzec sie poprostu nie da.
Mlyn caly czerwony,race ,to jest to. ![]()
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#37
|
|
Chavez : Chavez 1:1
Zapewniamy sobie utrzymanie na trzy kolejki przed koncem. Życzyłbym sobie powtórzenia tego wyczynu w przyszłym roku. Najjaśniejszym punktem meczu było piro. JJJBG o głośności niespotykanej od kliku lat. Spodziewałem sie koła ratunkowego dla Ruchu, więc w sumie nie jest żle. O sieczce i bryndzy na boisku lepiej nie wspominać. Choć niewykluczone, że i za taką grą zatęsknimy. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#38
|
Co do meczu to widać nawet po tym forum, że emocje związane z Wisłą opadły wśród nas już dawno temu. Nie tak sobie wyobrażaliśmy ten sezon. Gdzie te czasy, gdzie po wygranym 4-0 meczu nie można było się zalogować z powodu przeciążenia serwera... Oby do przyszłego sezonu. Choćby ta liga była nie wiem jak słaba i tak się każdy za nią stęskni przez wakacje. I znów się jak wariat będzie szło po karnet z nadziejami i obawami... Choć bardziej teraz to drugie chyba. ![]()
Do what you mean and mean what you do.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2005
Offline |
#39
|
|
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...z_widzial.html
Oglądam ten urywek już nasty raz i nie jestem w stanie uwierzyć, że można być takim kuternogą jak Jankowski. Oczywiście to nie mój problem, tylko krasnoludków z Chorzowa, ale chłop się zachował tak jakby w Fifie zapomniał wcisnąć klawisza "E" po przejęciu piłki. Niebywałe. |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u
Offline |
#40
|
|
W zasadzie to był mecz Chaveza.
Nawet sprokurowany karny nie przekreśla go jako najlepszego w dzisiejszym meczu. Jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało... Mam jeszcze jedno pytanie - czy jest jakiekolwiek wyjaśnienie wyjścia w pierwszej jedenastce Sikorskiego Skoro już wiemy że gość nie zagra w przyszłym sezonie w Wisełce, skoro z rachunku prawdopodobieństwa wynika wprost że więcej bramek nie strzeli, skoro jest bez formy (a przynajmniej bez głowy), skoro można było ogrywać kogoś z młodzieży... pytam: Trenerze, why? ![]()
c.d.n.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2012
Offline |
#41
|
|
wszyscy chwalicie Chaveza, spoko - tylko jego wejscia sa katastrofalne - dlaczego
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#42
|
|
W 1. składzie wyszedł Sikorski bo kto miał grać? Genkowa chcemy się pozbyć.
A co do rozczarowania poziomem -- w zeszłym sezonie zajęliśmy 8 miejsce, po bardzo słabej wiośnie, drużyna została osłabiona, to czego się można było spodziewać? ![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#43
|
|
Odpowiedź jest prosta-ktokolwiek. Możliwości było mnóstwo. Boguski,Małecki,Iliev,Szewczyk. Każdy z tej czwórki zagrałby lepiej od parodysty z nr 23. Od 4 spotkań wychodzimy na mecz bez napastnika. Wczorajsza wypowiedź Kosy wcale mnie nie dziwi.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#44
|
A wypowiedź Kosowskiego nie dziwi, choć obstawiam, że ani jego, ani Kulawika w przyszłym sezonie nie zobaczymy. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#45
|
Mniej bramek niż Sikorski czy Boguski nie strzeli więc ryzyko żadne ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#46
|
|
Małecki grał, Boguski grał, Iliev wszedł na zmianę -- z resztą z nim jest taka sama sytuacja jak z Sikorskim i Genkowem. Szewczyk poza 18 (skutki problemów ze zdrowiem?). Może jakieś przemyślne propozycje?
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2007
Offline |
#47
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#48
|
|
Za chwile zacznie się następny, podobny.
Jedno z mądrzejszych spostrzeżeń jakie tu ostatnio przeczytałem. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#49
|
|
Atmosfera w zespole bez zmian, czyli dosyć ch.... Wilk po kążdym meczu chce, aby ten sezon juz sie wreszcie skończył. Małecki (jak zwykle) pretensje do wszystkich, że potyka sie o własne nogi. Kto i kiedy to wszystko ogarnie...
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#50
|
|
Miałem na myśli przesunięcie ich do ataku. Każdy z nich zrobiłby z przodu więcej szumu niż nr 23. Co do Szewczyka, tydzień temu nie pojechał do Wrocławia z powodu rzekomej kontuzji. Dzień później zagrał 90 minut w ME i strzelił bramkę. Zobaczymy czy dziś wybiegnie na boisko w meczu z młodym Ruchem.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#51
|
|
Przesunięcie Małeckiego, Boguskiego do ataku powoduje dziurę na jego pozycji, którą znowu trudno złatać. Iliev to katastrofa. Kulawik nie za bardzo ma pole manewru w ataku, pomocy zresztą też.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#52
|
|
Mecz, o którym trzeba jak najszybciej zapomnieć.
Jedyny pozytyw na Reymonta wczoraj to atmosfera na stadionie. Proponowałbym nie wracać do poziomu tego widowiska sportowego. Ja bym zamnknął ten temat, żeby sobie wstydu nie robić. Co wy na to? |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#53
|
|
@up popieram
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Offline |
#54
|
|
To co powiedzieć o Sikorskim? Argumentacja o nie wpuszczaniu Genkova i Ilieva ze względu na wejściówki do mnie nie trafia. Naprawdę jest tak słabo z finansami, że lepiej zaczynać mecz w 10?
Edit: Szewczyk oczywiście zagrał dziś w Chorzowie.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 25.05.2013 o godz. 13:57.
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#55
|
ps Chyba sobie to wkleję do podpisu... ![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice
Offline |
#56
|
|
FraMat - masz racje - nie ma o czym dyskutować jesli chodzi o stronę sportową. Gdyby nie przypadek (dki) to byłoby 0-0.
Ale warto nadal dyskutować o atmosferze, która była bardzo dobra. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#57
|
Mam gorzką obawe, że Twój nowy ironiczny podpis będzie miał wartość ponadczasową. Znaczy długo nie przyjdzie taki trener, przy którym bedziesz go musiał zdjąć jako nieadekwatny. |
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#58
|
|
Co do meczu w aspekcie sportowym. Chavez sprokurował karnego, Chavez strzelił bramkę, miał kilka dobrych interwencji. Miśkiewicz ogólnie poprawne zawody, miał kilka dobrych interwencji. Iliev jak to Iliev - głupia kartka. Myślę, że takie rzeczy należy ganić, to nie jest pierwszy jego taki wybryk.
P.S Dwa mecze jeszcze wytrzymam. ![]() Kosowski swoimi ostatnimi wypowiedziami obrazuje całą Wisłę z tego sezonu. Dobitne stwierdzenie. Kibicowsko. Pozdrowienia i szacunek dla wszystkich, którzy pojawili się w piątek na R22. Zajebista atmosfera, dobry doping, wspaniała oprawa i jednolity czerwony młyn. Takie rzeczy cieszą oko i radują serce. Oby tak częściej i bez mobilizacji ubierać czerwoną koszulkę, bo efekt jest naprawdę imponujący. UW - Brawa dla tych osób, kawał dobrej roboty chłopaki! ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|