The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Czy Franciszek Smuda wyciągnie Białą Gwiazdę z marazmu?
Tak 398 51,42%
Nie 376 48,58%
Głosujących: 774. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 23.05.2013, 13:27
stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
jak dla mnie możemy grać juniorami bo ten przynajmniej wie w jakiej koszulce występuje a taki Bunoza, Jaliens, Genkov i reszta obcokrajowców (prócz Sarkiego) to kabaret pod wyrwigroszem.
No, taki Chrapek nie tyle gryzie murawę, co ją wręcz pożera.

stalsanok1946 napisał(a):Wyświetl post
a ja chciałbym by klub przedstawił jasno kibicom co sądzi na temat przyszłego sezonu czy dalej oszczędzanie i granie amatorami, czy coś robimy, bo to chyba kpina jak Bednarz mówił, że walczymy o mistrzostwo Polski składem z jesieni, a każdy widział, że naszym celem maks przy farcie że głowa mała to będzie 4 miejsce i LE, a sam Głowacki mówi, że 7 miejsce to jest zenit całej Wisły i lepiej nie będzie. bardzo nie lubię kłamstw a Bednarz co chwile owija w bawełnę i nie przedstawi prawdziwego faktu. on mysli, że powie "walczymy o majstra" i na stadion zasiądzie 25tyś kibiców. jak dla mnie powinien dostać z liścia i się ogarnąć, bo gosciu robi z siebie frajera w biały dzień
Nie Ty jeden tak uważasz - patrz wywiad z Szymkowiakiem. Tylko co z tego? U nas jak zwykle gra pozorów, tylko słoma coraz bardziej niektórym z butów wychodzi...

szprotson

Głowacki jasnym tekstem informuje, że bez wzmocnień czeka nas utrzymanie, a obecnie siódme miejsce to maks.

B. Karcz w wywiadzie z Szymkowiakiem napisał(a):
- Wiele wskazuje na to, że trenerem Wisły może zostać Franciszek Smuda. Czy po tym jak poniósł on porażkę z reprezentacją, a ostatnio w Ratyzbonie, będzie w stanie zbudować solidny zespół w Krakowie?

- Osoba trenera, choć oczywiście ważna, nie będzie miała moim zdaniem kluczowego znaczenia. Powtórzę jeszcze raz - wszystko będzie zależeć od tego, kto do tego zespołu trafi. Jeśli drużyna nie zostanie wzmocniona, to żaden trener cudów nie dokona. Ten zespół na gwałt potrzebuje pięciu, sześciu piłkarzy i to odpowiedniej jakości! Inaczej nic z tego nie będzie.
Reszta w temacie "Wisła Kraków w mediach". Poruszony jest tez przy okazji temat grania młodymi zawodnikami.

Masz tu głosy dwójki zasłużonych Wiślaków, doświadczonych zawodników, w przypadku Głowackiego to jest głos z szatni. Możecie to olać - jasne, ale brutalna prawda jest taka, że oszukujecie samych siebie. Za cztery miesiące będziecie pluć na kolejnego trenera, bo tyle akurat rozumiecie i potraficie.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 23.05.2013 o godz. 13:49.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:08.