
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Dom
Offline |
#27
|
|
super, Wisła odpada z PP a tu żal, płacz bo nie zagramy w LE
chłopaki wy sobie darujcie już tą wiarę w obecną Wisłę, bo będziecie chodzić do końca sezonu ze spuszczoną głową. Jak można liczyć na taki zespół który ma 7-8 piłkarzy w 11 nienadających się do gry w TME. Nie wiecie kto, a już wam wymienię Pareiko, Głowacki, Bunoza, Boguski, Sikorski, Burliga, Sobolewski, Kosowski, a ławkę rezerwowych sobie odpuszczę. Ale powiem wam tyle, że w takiej naszej ekstraklasie to umiejętności nie trzeba mieć, wystarczy serce i zaangażowanie, a że jesteś pługiem to nic, dlatego polskie kluby są tak słabe, bo polska liga jest fizyczna zamiast wdrażać więcej techniki i taktyki![]()
Lepiej zapobiegać niż leczyć
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|