
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
Kluczowym momentem meczu była kontuzja Sikorskiego.
Wpuszczenie Boguskiego to nie bład. To wielbłąd. Trzeba by ło wpuścić kogokolwiek, Uryge, Bieszczada jakiegoś pana z ochrony, tą sprzątaczkę co ją zwolnili, wszystko jedno kogo. Zawsze byłaby nadzieja, że coś pokaże i nie będziemy grać w dziesięciu. Nigdy nie zrozumiem fascynacji niektórych tym skądinąd sympatycznym zawodnikiem. Jednakże zawodnikiem o umiejętnościach trzecioligowca. Zarówno teraz jak przed kontuzją. Brak strzału z głowy z nogi, zerowe umiejętności techniczne. Jego sposób poruszania po boisku jak żywo przypomina ruchy plemnika w macicy. Ale nie mam zamiaru mówić, że przegraliśmy tylko przez tego sympatycznego, ale kompletnie pozbawionego umiejetności zawodnika. Przegrał cały zespół a słabych ogniw jest znacznie więcej. Z ciekawostek, Czarek który był chyba najlepszy na boisku (dopóki miał siły) trafił w bramkę ![]() Jeszcze nie. Z taką grą czeka nas ciężka walka o utrzymanie. Bez pewności happy endu. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|