
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Banita
Od: 07.2010
Offline |
#11
|
|
Dla mnie sytuacja wyglada tak:
Boniek zaatakował BEDNARZA nie Wisłę za słowa po meczu. Bednarz miał prawo i obowiązek nawtykać sędziom po tym co po raz kolejny odstawili. Jednak wypowiedz Bońka o "kopaniu się naszych pilkarzy po czolach" i "aby Bednarz zajal sie praca dla klubu" gdyby padly w innym kontekscie sa bardzo celne. Czy nasi pilkarze kopia sie po czolach? Kopia sie, w koncowce Bunoza i Malecki mieli 2 setki. Czy dobrze by było aby Bednarz z taka zaciekloscia walczył o dobro Wisły poza sędziowaniem. Dobrze by było. W mojej opini Bednarz dostał od Bońka najlepszy prezent jaki mogl dostac. Wczesniej bylo Bednarz vs kibice Wisly. Jest Bednarz + kibice vs PZPN(Boniek) Nagle barykada zostala przestawiona a, ze temat jest chodliwy to ma kilka tygodni spokoju. Czy Bednarz sie wkurzyl polemika? Tak bo byla celna i klula glownie jego. Aczkolwiek ta zlosc jest spowodowana "oczernieniem" wlasnej odoby a nie klubu. Troche inny punkt widzenia: http://ekstraklasa.net/panie-bednarz...2d5cf756000000
Ostatnio edytowane przez borys : 16.04.2013 o godz. 13:10.
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|