
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Spotkanie z Pogonią Szczecin zakończy się: | |||
| Zdecydowaną wygraną Wisły! |
|
49 | 44,14% |
| Minamalnym zwycięstwem Wisły. |
|
53 | 47,75% |
| Remisem. |
|
6 | 5,41% |
| Porażką?! |
|
3 | 2,70% |
| Głosujących: 111. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#11
|
|
W meczu z Podbeskidziem nie gwizdają karnego na Boguskim, teraz nie zaliczają mu prawidłowej bramki. Brak ....a słów. .... w dupe tym pacanom z gwizdkami.
.......e oglądnie takiego "widowiska", w którym poraz kolejny najważniejszy na boisku okazuje się ślepy fiut. Dziękuje dobranoc.
Ostatnio edytowane przez Kamson : 17.03.2013 o godz. 17:30.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|