
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#1
|
|
Na Twoim miejscu skupiłbym się na trzymaniu kciuków za Sikorskiego. Jak na razie nie widać efektów, musisz zacząć wierzyć w niego jeszcze bardziej, bo już nawet z ławki nie wchodzi. Dyskusje o zawodnikach zostaw - bo ja wiem?.. Komukolwiek innemu? Sam zostań przy wierze w każdą ofiarę losu ściągniętą przez Łysego Jacka jak na prawdziwego fra... Znaczy się - prawdziwego kibica przystało.
Kadra jest jaka jest, a ja tu nawet nie liczę (odpukać) ewentualnych kartek czy kontuzji. Nie jest jednak aż tak tragicznie, bo w naszej lidze tak z 80% końcowego wyniku zależy od ambicji, szczęścia i arbitrów (czyli właściwie też szczęścia, bo gdyby w sytuacjach spornych rzucać monetą, to trafność rozstrzygnięć prawdopodobnie byłaby wyższa). Czyli - Legia na papierze to niby killer, ale pospolite ruszenie w rodzaju Bełchatowa może bez większych problemów wywieźć z Łazienkowskiej trzy punkty (mieli okazje). Z drugiej strony - jak Warszawiakom siądzie, to wrzucą nam czwórkę jak Zagłębie. Jest jeszcze jeden pozytyw - nasz skład jest tak żenująco słaby, że to kto akurat wystąpi rzadko robi różnicę. Są tylko dwa wyjątki od tej reguły: Małecki i Pareiko. Poza nimi można powiedzieć, że mamy bardzo wyrównany skład, w dodatku od początku rundy mocno zmotywowany. Nawet Sikorski zrobił sobie fryzurę "na Wiedźmina".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.03.2013 o godz. 16:11.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#2
|
Po drugie jeżeli podpierasz się autorytetem kibica Legii to widać mizerność twoich argumentów Tak... trzymam kciuci także za Sikorskiego .... Dziwne co ? Bo kciuki trzyma się tylko za wybranych ..... ? Tobie wszechwiedzący miszczu ? ..... bo oponenci do dyskusji niepotrzebni ?
Ostatnio edytowane przez Grantar : 15.03.2013 o godz. 19:14.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#3
|
|
Sprawdź przebieg kariery Miśkiewicza i Bieszczada. Zobaczysz pewne punkty wspólne z naszym najnowszym nabytkiem.
Z drugiej strony - trudno żeby mecze ME Legii regularnie oglądali kibice innych klubów. Widzisz, do czego zmierzam? Ale to na pewno straszliwy spisek mający na celu złamanie ducha tego kolesia, którego nazwiska nawet nie pamiętam. Bo jak wiadomo - pozytywne myślenie podstawą sukcesu! ![]() Dziwne, że jak dotąd nie ma efektów Twojego pozytywnego myślenia. Wydaje mi się, że za słabo się starasz, bo Daniel gra coraz gorzej. Zrób mu może jakiś ołtarzyk, zapal kadzidełko, to następnym razem odda strzał na bramkę? To zależy. Potrzebni są tacy którzy prezentują jakiś poziom. Goście od pozytywnego myślenia i "dawania szansy" niestety nic do dyskusji nie wnoszą. "Skąd wiesz, że koleś który przez ostatni rok kopał się po czole, nic nigdy nie osiągnął u nas nie zacznie nagle świetnie grać?". Dla większości osób to jest pytanie retoryczne. Cuda się zdarzają, ale tylko idiota bierze je pod uwagę w swoich analizach. Ale jeśli Ci to poprawi nastrój, od dziś możesz do wszystkich moich krytycznych uwag dodawać "no chyba że zdarzy się cud". Na przykład: "Daniel Sikorski już nie zostanie królem strzelców (no chyba że zdarzy się cud)".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.03.2013 o godz. 21:42.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#4
|
Skończ już, bo się pogrążasz. Wygłosiłeś głupią tezę i próbujesz ją ratować jeszcze głupszymi argumentami. Aha, no i lepiej, żeby wszyscy byli pesymistami, udane musisz mieć życie ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#5
|
Mam bardzo udane życie. Pewnie dlatego, że staram się niczego nie zostawiać przypadkowi. Pesymizm? A może realizm? Co jest bardziej prawdopodobne: cudowne przebudzenie ligowego pośmiewiska, czy to że nie strzeli gola i będzie się tylko plątał między nogami? Dla mnie liczenie na cud to nie optymizm, tylko skrajna głupota. Trzeba realnie spojrzeć gdzie jesteśmy (w dupie), a nie szukać na siłę pocieszenia w jakichś ofiarach losu testowanych przez Bednarza. Macie tę sama mentalność co on: kolesia który obstawia na ruletce ten sam numer w nadziei, że w końcu kiedyś wypadnie. Problem w tym, że - nawet jeśli w końcu tak się stanie - raczej nie wyjdziecie na swoje. Kwestia statystyki. EDIT: A to co postulujecie, drodzy "optymiści", to utrwalanie patologii. Tak się hoduje 26-letnie "młode talenty", napastników z sześcioma golami w karierze czy wiecznie rezerwowych bramkarzy, do których trener ma takie zaufanie że prędzej sam stanie na bramce niż ich wpuści. Chcą Chrapek, Uryga czy Brud grać w ekstraklasie, w Wiśle Kraków? To niech - do cha Wacława - udowodnią, że są lepsi od tego czterdziestoletniego murzyna z luzem kolanach, którego Jacusiowi przemycili w kontenerze z bananami. A jeśli nie potrafią, to wypad do Puszczy Niepołomice albo Kolejarza Stróże (z całym szacunkiem dla tych zasłużonych klubów). A na razie to my ściągamy wyłącznie tych, którzy jednoznacznie udowodnili, że na ten poziom się nie nadają.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.03.2013 o godz. 00:15.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
#6
|
||
Próbujesz nam tutaj wmówić, że Wisła powinna być jak "szansa na sukces" ? Że powinniśmy być jak bracia Salezjanie? Debilizm Jeśli chcesz się przekonać o czyjejś wartości, to go podglądasz , śledzisz jego karierę... Tak właśnie w profesjonalnym klubie się robi. Składasz ofertę współpracy, tylko wtedy gdy z piłkarza będziesz miał korzyści. A nie po to, żeby przekonać się na własnej skórze, że jesteś debilem. Futbol to jest biznes, niema w nim miejsca na uprzejmości. Trzeba twardo stąpać po ziemi i myśleć racjonalnie, nie rzadko bezwzględnie. Dlaczego myślisz optymistycznie? Bo wiesz,że jest Cupiał i w razie czego poratuje złotóweczką, pokryje koszta nietrafionej inwestycji...i to jest najbardziej żenujące w tej całej zabawie.
Jeśli jest wybierany do jedenastki kolejki lub sezonu to tylko utwierdza mnie to w przekonaniu że mam rację.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 16.03.2013 o godz. 05:52.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|||
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
#7
|
|
a "bezwzględnie" to Wisła nie ma kasy na sprawdzonych asiorów....... W Wiśle było kilku piłkarzy, których wcześniejsze kariery nie powalały z nóg ... jedni stanowili potem o sile Wisły inni nie sprostali .... normalne ... więksi znawcy od ciebie mylą się i to nie tylko w Wiśle. Oczywiście że prawdopodobieństwo pomyłki rośnie gdy się kontraktuje zawodników za pół darmo .... i znów wracamy do kasy. Dopóki Cupiał nie wysupła możesz biadolić na rzeczywistość.
Co do Czekaja czy Bunozy ...wg mnie nie odstają od Chaveza a mają trochę mniej lat więc doświadczenie może im pomóc być lepszymi ... nawet jeśli techniki nie poprawią ....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 16.03.2013 o godz. 15:27.
![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
||
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|