The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1
Stary 15.03.2013, 15:49
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Kumu ty kibicujesz Wolfy ? Jak przychodzi młody zawodnik to kibic Wisły pisze że to nieudacznik bo ?
Bo kopnęli go w dupę w Legii, gdzie mają selekcję i szkolenie bramkarzy na bardzo wysokim, europejskim poziomie? A później poszedł grać na jakieś zadupie? Opinia kibica tego klubu mówi zresztą wiele.

Na Twoim miejscu skupiłbym się na trzymaniu kciuków za Sikorskiego. Jak na razie nie widać efektów, musisz zacząć wierzyć w niego jeszcze bardziej, bo już nawet z ławki nie wchodzi.
Dyskusje o zawodnikach zostaw - bo ja wiem?.. Komukolwiek innemu? Sam zostań przy wierze w każdą ofiarę losu ściągniętą przez Łysego Jacka jak na prawdziwego fra... Znaczy się - prawdziwego kibica przystało.

donecki napisał(a):Wyświetl post
W kwietniu gramy 7 z Piastem,10 PP,pewnie 14 z Legla i 17PP znowu.Na Wielkanoc trzeba wreszcie chyba iiść do Kościoła aby nowy Papa dał nam szczęście bo też socios.Jak Kulawik przygotował ich ala Magath to apogeum formy musi byc właśnie wtedy.Ja tam mogę nawet jechać na Syberie żeby tylko grali w pucharach
Biorąc pod uwagę, że PP jest dla nas priorytetem, to z Piastem w ataku będzie pewnie szalał Sikorski po podaniach Bruda. Z Legią nie wiem czy się na coś takiego odważą, bo z taką siłą ofensywną to Kuciak będzie grał na osiemnastym metrze od bramki.
Kadra jest jaka jest, a ja tu nawet nie liczę (odpukać) ewentualnych kartek czy kontuzji.

Nie jest jednak aż tak tragicznie, bo w naszej lidze tak z 80% końcowego wyniku zależy od ambicji, szczęścia i arbitrów (czyli właściwie też szczęścia, bo gdyby w sytuacjach spornych rzucać monetą, to trafność rozstrzygnięć prawdopodobnie byłaby wyższa). Czyli - Legia na papierze to niby killer, ale pospolite ruszenie w rodzaju Bełchatowa może bez większych problemów wywieźć z Łazienkowskiej trzy punkty (mieli okazje). Z drugiej strony - jak Warszawiakom siądzie, to wrzucą nam czwórkę jak Zagłębie.

Jest jeszcze jeden pozytyw - nasz skład jest tak żenująco słaby, że to kto akurat wystąpi rzadko robi różnicę. Są tylko dwa wyjątki od tej reguły: Małecki i Pareiko. Poza nimi można powiedzieć, że mamy bardzo wyrównany skład, w dodatku od początku rundy mocno zmotywowany. Nawet Sikorski zrobił sobie fryzurę "na Wiedźmina".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.03.2013 o godz. 16:11.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 15.03.2013, 19:00
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Bo kopnęli go w dupę w Legii, gdzie mają selekcję i szkolenie bramkarzy na bardzo wysokim, europejskim poziomie? A później poszedł grać na jakieś zadupie? Opinia kibica tego klubu mówi zresztą wiele
Po pierwsze nieudacznikami nazwałeś wszystkich bramkarzy oprócz Pereiki.
Po drugie jeżeli podpierasz się autorytetem kibica Legii to widać mizerność twoich argumentów

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Na Twoim miejscu skupiłbym się na trzymaniu kciuków za Sikorskiego.
Tak... trzymam kciuci także za Sikorskiego .... Dziwne co ?
Bo kciuki trzyma się tylko za wybranych ..... ?

wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dyskusje o zawodnikach zostaw - bo ja wiem?.. Komukolwiek innemu? ....
Tobie wszechwiedzący miszczu ?
..... bo oponenci do dyskusji niepotrzebni ?
Ostatnio edytowane przez Grantar : 15.03.2013 o godz. 19:14.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3
Stary 15.03.2013, 19:26
Grantar napisał(a):Wyświetl post
Po pierwsze nieudacznikami nazwałeś wszystkich bramkarzy oprócz Pereiki.
Sprawdź przebieg kariery Miśkiewicza i Bieszczada. Zobaczysz pewne punkty wspólne z naszym najnowszym nabytkiem.

Grantar napisał(a):Wyświetl post
Po drugie jeżeli podpierasz się autorytetem kibica Legii to widać mizerność twoich argumentów
Jeżeli podpieram się opinią kogoś, kto oglądał mecze ME Legii w których ten zawodnik występował, to świadczy to tylko o tym, że mam mózg i go używam.
Z drugiej strony - trudno żeby mecze ME Legii regularnie oglądali kibice innych klubów.
Widzisz, do czego zmierzam?

Ale to na pewno straszliwy spisek mający na celu złamanie ducha tego kolesia, którego nazwiska nawet nie pamiętam. Bo jak wiadomo - pozytywne myślenie podstawą sukcesu!


Grantar napisał(a):Wyświetl post
Tak... trzymam kciuci także za Sikorskiego .... Dziwne co ?
Dziwne, że jak dotąd nie ma efektów Twojego pozytywnego myślenia. Wydaje mi się, że za słabo się starasz, bo Daniel gra coraz gorzej. Zrób mu może jakiś ołtarzyk, zapal kadzidełko, to następnym razem odda strzał na bramkę?

Grantar napisał(a):Wyświetl post
Tobie wszechwiedzący miszczu ?
..... bo oponenci do dyskusji niepotrzebni ?
To zależy. Potrzebni są tacy którzy prezentują jakiś poziom. Goście od pozytywnego myślenia i "dawania szansy" niestety nic do dyskusji nie wnoszą.

"Skąd wiesz, że koleś który przez ostatni rok kopał się po czole, nic nigdy nie osiągnął u nas nie zacznie nagle świetnie grać?".
Dla większości osób to jest pytanie retoryczne. Cuda się zdarzają, ale tylko idiota bierze je pod uwagę w swoich analizach. Ale jeśli Ci to poprawi nastrój, od dziś możesz do wszystkich moich krytycznych uwag dodawać "no chyba że zdarzy się cud".
Na przykład: "Daniel Sikorski już nie zostanie królem strzelców (no chyba że zdarzy się cud)".
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.03.2013 o godz. 21:42.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 15.03.2013, 22:48
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Potrzebni są tacy którzy prezentują jakiś poziom. Goście od pozytywnego myślenia i "dawania szansy" niestety nic do dyskusji nie wnoszą.
Jasne, w końcu lepiej nigdy nikomu nie dać szansy i nie przekonać się o wartości zawodników dla zespołu.
Skończ już, bo się pogrążasz. Wygłosiłeś głupią tezę i próbujesz ją ratować jeszcze głupszymi argumentami.
Aha, no i lepiej, żeby wszyscy byli pesymistami, udane musisz mieć życie
Odpowiedz cytując
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5
Stary 15.03.2013, 23:42
filemon napisał(a):Wyświetl post
Jasne, w końcu lepiej nigdy nikomu nie dać szansy i nie przekonać się o wartości zawodników dla zespołu.
Na szansę trzeba sobie zapracować.

filemon napisał(a):Wyświetl post
Aha, no i lepiej, żeby wszyscy byli pesymistami, udane musisz mieć życie
Mam bardzo udane życie. Pewnie dlatego, że staram się niczego nie zostawiać przypadkowi.
Pesymizm? A może realizm? Co jest bardziej prawdopodobne: cudowne przebudzenie ligowego pośmiewiska, czy to że nie strzeli gola i będzie się tylko plątał między nogami?

Dla mnie liczenie na cud to nie optymizm, tylko skrajna głupota. Trzeba realnie spojrzeć gdzie jesteśmy (w dupie), a nie szukać na siłę pocieszenia w jakichś ofiarach losu testowanych przez Bednarza. Macie tę sama mentalność co on: kolesia który obstawia na ruletce ten sam numer w nadziei, że w końcu kiedyś wypadnie. Problem w tym, że - nawet jeśli w końcu tak się stanie - raczej nie wyjdziecie na swoje. Kwestia statystyki.

EDIT: A to co postulujecie, drodzy "optymiści", to utrwalanie patologii. Tak się hoduje 26-letnie "młode talenty", napastników z sześcioma golami w karierze czy wiecznie rezerwowych bramkarzy, do których trener ma takie zaufanie że prędzej sam stanie na bramce niż ich wpuści.
Chcą Chrapek, Uryga czy Brud grać w ekstraklasie, w Wiśle Kraków? To niech - do cha Wacława - udowodnią, że są lepsi od tego czterdziestoletniego murzyna z luzem kolanach, którego Jacusiowi przemycili w kontenerze z bananami. A jeśli nie potrafią, to wypad do Puszczy Niepołomice albo Kolejarza Stróże (z całym szacunkiem dla tych zasłużonych klubów).
A na razie to my ściągamy wyłącznie tych, którzy jednoznacznie udowodnili, że na ten poziom się nie nadają.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 16.03.2013 o godz. 00:15.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 16.03.2013, 05:02
filemon napisał(a):Wyświetl post
Jasne, w końcu lepiej nigdy nikomu nie dać szansy i nie przekonać się o wartości zawodników dla zespołu.
Skończ już, bo się pogrążasz. Wygłosiłeś głupią tezę i próbujesz ją ratować jeszcze głupszymi argumentami.
Aha, no i lepiej, żeby wszyscy byli pesymistami, udane musisz mieć życie
A ja Ci powiem inaczej. Właśnie przez takie myślenie jak twoje, Polska piłka kopie się po czole i jest największym importerem szrotu w Europie.
Próbujesz nam tutaj wmówić, że Wisła powinna być jak "szansa na sukces" ? Że powinniśmy być jak bracia Salezjanie? Debilizm

Jeśli chcesz się przekonać o czyjejś wartości, to go podglądasz , śledzisz jego karierę... Tak właśnie w profesjonalnym klubie się robi. Składasz ofertę współpracy, tylko wtedy gdy z piłkarza będziesz miał korzyści. A nie po to, żeby przekonać się na własnej skórze, że jesteś debilem.

Futbol to jest biznes, niema w nim miejsca na uprzejmości. Trzeba twardo stąpać po ziemi i myśleć racjonalnie, nie rzadko bezwzględnie.

Dlaczego myślisz optymistycznie? Bo wiesz,że jest Cupiał i w razie czego poratuje złotóweczką, pokryje koszta nietrafionej inwestycji...i to jest najbardziej żenujące w tej całej zabawie.

LucjuszWielki napisał(a):Wyświetl post
Nie no spoko... łykaj propagandę jak chcesz... dla mnie solidniejszym stoperem był Bogdan Zając
No nie zgodzę się z tobą. Jak bym łykał propagandę to pewnie bym Czekaja lub Bunoze nazywał ostoją. A jak widzisz, ja uważam Osmana za naszego najlepszego stopera.
Jeśli jest wybierany do jedenastki kolejki lub sezonu to tylko utwierdza mnie to w przekonaniu że mam rację.
Ostatnio edytowane przez Dariook : 16.03.2013 o godz. 05:52.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7
Stary 16.03.2013, 13:08
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Futbol to jest biznes, niema w nim miejsca na uprzejmości. Trzeba twardo stąpać po ziemi i myśleć racjonalnie, nie rzadko bezwzględnie.
Właśnie: Trzeba twardo stąpać po ziemi ...
a "bezwzględnie" to Wisła nie ma kasy na sprawdzonych asiorów.......

W Wiśle było kilku piłkarzy, których wcześniejsze kariery nie powalały z nóg ... jedni stanowili potem o sile Wisły inni nie sprostali .... normalne ... więksi znawcy od ciebie mylą się i to nie tylko w Wiśle. Oczywiście że prawdopodobieństwo pomyłki rośnie gdy się kontraktuje zawodników za pół darmo ....
i znów wracamy do kasy.
Dopóki Cupiał nie wysupła możesz biadolić na rzeczywistość.

Dariook napisał(a):Wyświetl post
Jak bym łykał propagandę to pewnie bym Czekaja lub Bunoze nazywał ostoją. A jak widzisz, ja uważam Osmana za naszego najlepszego stopera.
Jeśli jest wybierany do jedenastki kolejki lub sezonu to tylko utwierdza mnie to w przekonaniu że mam rację.
Osman zagrał ostatnio 2 dobre mecze ale ty chyba zapomniałeś o paru wcześniejszych .. naprawdę kiepskich ....
Co do Czekaja czy Bunozy ...wg mnie nie odstają od Chaveza a mają trochę mniej lat więc doświadczenie może im pomóc być lepszymi ... nawet jeśli techniki nie poprawią ....
Ostatnio edytowane przez Grantar : 16.03.2013 o godz. 15:27.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:02.