The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się poniedziałkowy hit z dolnej połowy tabeli:
Zwycięstwem Wisły! 49 59,04%
Remisem! 21 25,30%
Zwycięstwem gości.. 13 15,66%
Głosujących: 83. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Odpowiedź
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Marcin_fan
Senior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#91
Stary 04.03.2013, 17:35
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
Pareiko - Jovanović, Czekaj, Chavez, Bunoza - Wilk, Sobolewski - Małecki, Iliev, Kosowski - Boguski

dziwne żę nie gra Kew, znowu 2 defensywnymi pomocnikami
Holender chory. Gdzieś tam to podawali..
Odpowiedz cytując
Griszka30KR
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 04.03.2013, 18:23
GonzoNS napisał(a):Wyświetl post
Pareiko - Jovanović, Czekaj, Chavez, Bunoza - Wilk, Sobolewski - Małecki, Iliev, Kosowski - Boguski

dziwne żę nie gra Kew, znowu 2 defensywnymi pomocnikami
A ja się dziwie,ze Boguski przebił Genkova i Sikorskiego(tu moze akurat nie) i ze nie umieli tak załatwic spraw ,żeby od początku rundy mógł grac Sarki....
Powód: Kosowki też juz nie w pierwszej 11....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 04.03.2013 o godz. 18:25.
Bednarz=Landryna=......
Odpowiedz cytując
Teqcontroller
Senior Member
 
 
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#93
Stary 04.03.2013, 19:00
Ale padaka ja .......e...
"JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"


Odpowiedz cytując
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#94
Stary 04.03.2013, 19:28
Grają jak potrafią.
Burliga na ławę, a ktokolwiek za niego.
Odpowiedz cytując
wiertar
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#95
Stary 04.03.2013, 20:00
co za ....a z tego borskiego.... po .... ci sedziowie bramkowi pilka wyjdzie pol metra za linie nie widzą tego... karny dwa metry od niego, gośc z podbeskidzia lapie sie za glowe bo scial boguskiego rowno z trawa a te ....y daja kartke za symulacje.... boze widzisz a nie grzmisz...
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut Po klimat trybun na wyjazdach byłeś ilu dobra oprawa i ekipa w dobrym stylu, tygiel emocji choć pełno s****ysynów, chce abyś zdech i choć wynik w plecy, śpiewasz dalej zdarte gardło cię leczy, to niby parę liter, parę piłkarzy wiesz niby w polskiej lidze nic się nie zdarzy wiesz, ale gdy płona race śpiewają trybuny znowu wygramy nie ważne u nas czy u nich, poczucie dumy gdy tamci mówią o nas to dla tych co zarywaja życie na stadionach...
Odpowiedz cytując
Hell
Junior Member
 
Od: 05.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#96
Stary 04.03.2013, 20:11
Jaka kopanina, takie sędziowanie Sędzia bramkowy który z 4 metrów na wprost niego nie widzi wycięcia równo z trawą Boguskiego w polu karnym OSCAR dla tego pana bez dwóch zdań. Drugi OSCAR dla naszego Trenera cóż za elokwencja 1 napastnik z Podbeskidziem (ostatnim zespołem w tabeli!!!) jak my chcemy strzelić gola gdy do ataku biegnie słowem hmmmm 1-2 piłkarzy. Ile to strzałów potrzebujemy żeby zdobyć bramkę 16 !!! po tym meczu będzie 20 i dalej nic z tego nie będzie. I póki obecny trener będzie lepszych wyników i gry niestety nie będzie.
Odpowiedz cytując
silver03
Senior Member
 
 
Od: 05.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 04.03.2013, 20:15
Przy tym składzie jedyną dobrą taktyką jest ustawienie Małego na szpicy i modlenie się, że minie 2 obrońców i strzeli.
Odpowiedz cytując
ArturBarlinek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#98
Stary 04.03.2013, 20:23
jak nie z podbeskidziem, to z kim ?!?!

Sarapata o Głowackim i Brożku: Dziękuję za szacunek do kibiców, wierność barwom, siłę charakteru, wyrozumiałość i klasę. Za stawianie zawsze na pierwszym miejscu dobra klubu. Jesteście Wisłą Kraków. Jej siłą, historią i legendą na zawsze!

Odpowiedz cytując
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#99
Stary 04.03.2013, 20:24
Drugi mecz bez straty bramki. Jest dobrze.

E: 3 z rzędu.

Jest świetnie.

Odpowiedz cytując
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#100
Stary 04.03.2013, 20:24
Może z jakąs drużyną co o nic nie walczy się uda wygrać. TSP i GKS się starali za bardzo.
..
Odpowiedz cytując
Wiślak709
Senior Member
 
 
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 04.03.2013, 20:26
Coby sedzia bramkowy nas okradl z wygranej(ofc optencjalnej). Mimo wszystko mecz dobry, ciekawy. No i Malecki pokazal sie z dobrej strony - "jak za dawnych lat"
Szkoda punktow...
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
Wiślak z Wlkp.

Radosław
Sobolewski –
DZIĘKUJEMY!!


Odpowiedz cytując
rabi86
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#102
Stary 04.03.2013, 20:28
Walczą na ile mogą, a że niewiele mogą , to jest jak jest. Plus, że trzeci mecz w tym roku na zero z tyłu, więc może idźmy teraz trochę w stronę gry ofensywnej
Odpowiedz cytując
gigant
Joker the Great
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#103
Stary 04.03.2013, 20:30
Nie byłem na meczu ale swoje myślę, Cytując klasyka: "Podbeskidzie zaskoczyło nas walką" Walką ku.rwa. Rozumiecie? Walką!

Karny? Szkoda nawet się wku.rwiać. Boję się o spółdzielnię żeby nas wyrzucić do drugiej ligi.
Ostatnio edytowane przez gigant : 04.03.2013 o godz. 20:34.
90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
"Lech Poznań nie wystąpił o licencję na przyszły sezon i został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli. W przyszłym sezonie pod nazwą Lech Poznań występować będzie Amica Wronki."
Odpowiedz cytując
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#104
Stary 04.03.2013, 20:31
ArturBarlinek napisał(a):Wyświetl post
jak nie z podbeskidziem, to z kim ?!?!
My to bysmy nie wygrali nawet sami ze soba. Tacy jestesmy beznadziejni.


Sedziowie sa zajebisci, Borski dyktuje slusznego karnego (szok) to bramkowy bedacy lepiej ustawiony i majacy wszystko na widoku wprowadza go w blad i wynik meczu wypaczony I interes sie kreci Jak ...., Fryzjer 2.0
Mnie juz gra Wisly, jej mecze ani nie frustruja ani nie w....iaja. Mnie to juz wszystko w .... bawi. Jest T-Mobile Ekstraklasa - jest impreza
Odpowiedz cytując
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#105
Stary 04.03.2013, 20:35
tym bramkowym pomocnikiem rudej ....y z warszawy powinno zająć sie cba. w życiu nie widziałem głupszej decyzji sędziego.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując
MatMario
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#106
Stary 04.03.2013, 20:37
Ja nie wiem co Jaliens robi w składzie jak jest Bunoza. Świetne wrzutki, dobre podanie, szybki. Pierwszy skład dla Bunozy.

Małecki z każdym meczem lepszy, dziś dobry plus.

Karny to jakaś paranoja, zmienić decyzję to tylko tutaj.
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.
Odpowiedz cytując
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#107
Stary 04.03.2013, 20:37
To Kulawik i spółka już wiedzą po meczach z drugoligowcami z Bełchatowa i Bielska, że za półtora roku jak do nich dołączą to będą mieli w I lidze (czyli drugiej) godnych siebie rywali.

1-10

Pareiko - 6
Bunoza - 6 na tle innych nieźle
Czekaj - 3 - mgliste pojęcie o piłce nożnej
Chavez - 4 - silny ale piłkarsko to poziom dołu tabeli czyli wszystko się zgadza
Jovanović - 2 - parodysta na którego zawsze można liczyć (że rozbawi do łez) choć po jednej dobrej wrzutce w dwóch kolejnych meczach to zaskoczenie
Małecki - 7 - jedyny piłkarz w składzie koszulek
Wilk - 2 - defensywny powiedzmy, że "piłkarz" ale ofensywny analfabeta, oscentacyjnie unika gry
Sobol - 3 - jak na emeryta nieźle
Burliga - 1 - młody jest, jeszcze ma szanse zmienić zawód w którym przejawia choćby szczyptę talentu
Chrapek - 1 - jw.
Iliev - 1 - na jedno zagranie dobre przypadają cztery koszmarne... To już lepiej nic nie robić i unikać gry jak Wilk... Rozprowadza niezłą akcję Wisły i za chwilę przez niego lecą 3 kontry z rzędu... Bez sensu taki sabotażysta na boisku.
Boguski - 3 - człowiek chaos choć ma momenty, że "piłka go szuka" choć więcej w tym przypadku niż przemyślanego działania.
Sikroski - 10 - brakuje mu tylko kokardki w tych ślicznych włoskach, najlepiej różowej... a tak serio to bez oceny...
Ostatnio edytowane przez thechris : 04.03.2013 o godz. 20:46.
Odpowiedz cytując
orm
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#108
Stary 04.03.2013, 20:42
Mecz lepszy niz z Jagą. Małecki na duży plus
Odpowiedz cytując
kipers
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 04.03.2013, 20:42
Kubicki to chyba dalej sędziom płaci... masakra...
Odpowiedz cytując
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#110
Stary 04.03.2013, 20:45
Moim zdaniem sa postępy, Najlepszy Małecki dobry mecz Bunozy
alejasienieznam
Odpowiedz cytując
TymonPRO
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#111
Stary 04.03.2013, 20:51
Brawo za walkę dla Wiślaków,dali tyle ile można było,sędzia boczny prawdopodobnie ustawił wynik spotkania poprzez zmianę słusznej pierwszej decyzji sędziego Borskiego o podyktowaniu 11 dla Wisły

Kardynalne błędy sędziowskie np kartka chyba dla Wilka a ten nawet nie dotknął przeciwnika

Ogólnie może Wisła nie pokazała wielkiej jakości ale napewno zasługiwała na wygranie tego meczu,Podbeskidzie zamurowane przez cały mecz na swojej połowie,praktycznie nie robiło zagrożenia


17 strzałów,szkoda że tylko 4 celne ale akcje Małeckiego mogły dać gola
Posiadanie w okolicach 60%

Na minus
Nadal gramy bez napastnika
Iliev kiwa kiwa kiwa kiwa kiwa i głupio traci
Pareiko raz na mecz wypluwa piłke pod nogi przeciwnika
Boguski zbyt mało agresywnie
Wilk i Sobolewski zero celności uderzenia na bramkę
Chrapek absolutnie zawodzi w kolejnym meczu,zero pożytku
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 04.03.2013 o godz. 21:07.
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
Odpowiedz cytując
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#112
Stary 04.03.2013, 20:53
Małecki i Bunoza przyzwoicie, reszta koszmar.
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#113
Stary 04.03.2013, 20:56
Ale sędzia się popisał brak słów.

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10...e_nalezal.html
Odpowiedz cytując
zim zum
Senior Member
 
Od: 04.2004
Skąd: Getta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#114
Stary 04.03.2013, 20:58
Dobrze,że nam Pareiko nie zawalił punktu.
Odpowiedz cytując
wanciak86
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 04.03.2013, 21:00
kipers napisał(a):Wyświetl post
Kubicki to chyba dalej sędziom płaci... masakra...

Kolego Kubicki miał zarzuty o korupcje, ale nie związane z piłką (sędziowaniem).
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
Odpowiedz cytując
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#116
Stary 04.03.2013, 21:07
W perspektywie jesieni przynajmniej nie jest tragicznie, chociaż bramek nie tracimy..
Następny mecz: Pareiko - Stolarski, Głowacki, Czekaj, Bunoza - Małecki, Iliev, Sobolewski, Garguła, Kosowski - Boguski, powinno być poprawnie.
Kiedy wraca Szewczyk?
Odpowiedz cytując
Yossarian
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#117
Stary 04.03.2013, 21:08
Kiedys wyczytalem na tym forum,ze jeszcze zatesknimy za Gargula.Wtedy wydalo mi sie to bluznierstwem,ale widzac po raz kolejny w akcji nowa nadzieje bialych,dostojnie i bez pospiechu przemieszczajacego sie po boisku niejakiego M.Chrapka, to dochodze do wniosku ,ze faktycznie bylo w tym sporo racji.
Sam mecz,jak zwykle w tym sezonie ,na trzezwo nie wchodzil.Remis nie jest ,w naszej obecnej sytuacji zlym wynikiem.Pozwala utrzymac bezpieczny (?) dystans.Smy sie czasow doczekali.
Sedziowie to osobny temat.Oni nie sa skorumpowani.Oni sa po prostu dramatycznie ch...jowi.Jak cala ta liga zreszta.Pomagier glownego ,to nawet na tle swoich uposledzonych kolegow ewenement.Gosc z dziesieciu metrow nie widzi ,ze pilka 0,5 m przekroczyla linie (dosrodkowanie Malego) a to co od...dolil przy sytuacji Boguskiego to nawet szkoda komentowac.Borski zreszta niewiele od niego lepszy.
Kula po raz kolejny zaginiony w akcji.siedzi sobie na tej swojej chmurce i chyba co raz bardziej traci kontakt z rzeczywistoscia.Panie Cupial trenera trza szukac.Trenera ,nie Nawalke.
Odpowiedz cytując
kipers
Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#118
Stary 04.03.2013, 21:10
wanciak86 napisał(a):Wyświetl post
Kolego Kubicki miał zarzuty o korupcje, ale nie związane z piłką (sędziowaniem).
A no fakt, doczytałem i rzeczywiście się myliłem.Wiec przepraszam Kubickiego oficjalnie.
Co nie zmienia faktu ze za taki wybryk cała ekipa sędziowska powinna dostać karę banicji kilku meczów w IV, V lidze, może to by była jakaś motywacja żeby wybrali się do okulisty...
Powód: Ligi:)
Ostatnio edytowane przez kipers : 04.03.2013 o godz. 21:14.
Odpowiedz cytując
Wizard
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#119
Stary 04.03.2013, 21:17
Za to co robili sędziowie należy się dożywotni ban na sędziowanie. Zresztą Borski na niego zasłużył już znacznie wcześniej. To jest po prostu skandal, że tacy nieudacznicy sędziują mecze na takim poziomie (ba, w ogóle że sędziują).
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
Odpowiedz cytując
Zohan
Member
 
Od: 02.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#120
Stary 04.03.2013, 21:19
Bardzo boli mnie statystyka, że Wisła oddała 17 strzałów, z czego 13 niecelnych. W tym gdzieś z 10 Panu Bogu w okno. Przydają się treningi strzeleckie. Bardzo cieszy postawa Małeckiego. Widać, że jemu się chce. Będą z niego ludzie
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

Odpowiedź
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:16.