
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Jakim wynikiem zakończy się poniedziałkowy hit z dolnej połowy tabeli: | |||
| Zwycięstwem Wisły! |
|
49 | 59,04% |
| Remisem! |
|
21 | 25,30% |
| Zwycięstwem gości.. |
|
13 | 15,66% |
| Głosujących: 83. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 05.2009
Offline |
#91
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#92
|
|
A ja się dziwie,ze Boguski przebił Genkova i Sikorskiego(tu moze akurat nie) i ze nie umieli tak załatwic spraw ,żeby od początku rundy mógł grac Sarki....
Powód: Kosowki też juz nie w pierwszej 11....
Ostatnio edytowane przez Griszka30KR : 04.03.2013 o godz. 18:25.
![]()
Bednarz=Landryna=......
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Skąd: UK/ Energy2000
Offline |
#93
|
|
Ale padaka ja .......e...
![]() "JEDNA WIARA JEDEN KLUB WISŁA KRAKÓW AŻ PO GRÓB"
![]() |
|
|
|
Guest
|
#94
|
|
Grają jak potrafią.
Burliga na ławę, a ktokolwiek za niego. |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Szczawnica
Offline |
#95
|
|
co za ....a z tego borskiego.... po .... ci sedziowie bramkowi
![]()
Jechałeś gdzieś kiedyś na 90 minut
|
|
|
|
Junior Member
Od: 05.2009
Offline |
#96
|
|
Jaka kopanina, takie sędziowanie
Sędzia bramkowy który z 4 metrów na wprost niego nie widzi wycięcia równo z trawą Boguskiego w polu karnym OSCAR dla tego pana bez dwóch zdań. Drugi OSCAR dla naszego Trenera cóż za elokwencja 1 napastnik z Podbeskidziem (ostatnim zespołem w tabeli!!!) jak my chcemy strzelić gola gdy do ataku biegnie słowem hmmmm 1-2 piłkarzy. Ile to strzałów potrzebujemy żeby zdobyć bramkę 16 !!! po tym meczu będzie 20 i dalej nic z tego nie będzie. I póki obecny trener będzie lepszych wyników i gry niestety nie będzie. |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline |
#97
|
|
Przy tym składzie jedyną dobrą taktyką jest ustawienie Małego na szpicy i modlenie się, że minie 2 obrońców i strzeli.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 10.2011
Skąd: Barlinek/Kraków
Offline |
#98
|
|
jak nie z podbeskidziem, to z kim ?!?!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)
Offline |
#99
|
|
Drugi mecz bez straty bramki. Jest dobrze.
E: 3 z rzędu. Jest świetnie. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2004
Offline |
#100
|
|
Może z jakąs drużyną co o nic nie walczy się uda wygrać. TSP i GKS się starali za bardzo.
![]()
.
. |
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2009
Skąd: Wielkopolska
Offline |
#101
|
|
Coby sedzia bramkowy nas okradl z wygranej(ofc optencjalnej). Mimo wszystko mecz dobry, ciekawy. No i Malecki pokazal sie z dobrej strony - "jak za dawnych lat"
Szkoda punktow... ![]()
Z WIŚLACKIM pozdrowieniem
![]() Wiślak z Wlkp. Radosław Sobolewski – DZIĘKUJEMY!!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2006
Skąd: Red Prądnik
Offline |
#102
|
|
Walczą na ile mogą, a że niewiele mogą , to jest jak jest. Plus, że trzeci mecz w tym roku na zero z tyłu, więc może idźmy teraz trochę w stronę gry ofensywnej
![]() |
|
|
|
Joker the Great
Od: 06.2003
Skąd: Kraków
Offline |
#103
|
|
Nie byłem na meczu ale swoje myślę, Cytując klasyka: "Podbeskidzie zaskoczyło nas walką" Walką ku.rwa. Rozumiecie? Walką!
Karny? Szkoda nawet się wku.rwiać. Boję się o spółdzielnię żeby nas wyrzucić do drugiej ligi.
Ostatnio edytowane przez gigant : 04.03.2013 o godz. 20:34.
![]() 90minut.pl o tabeli 2005/2006 napisał(a):
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała
Offline |
#104
|
|
My to bysmy nie wygrali nawet sami ze soba. Tacy jestesmy beznadziejni.
![]() Sedziowie sa zajebisci, Borski dyktuje slusznego karnego (szok) to bramkowy bedacy lepiej ustawiony i majacy wszystko na widoku wprowadza go w blad i wynik meczu wypaczony I interes sie kreci Jak ...., Fryzjer 2.0Mnie juz gra Wisly, jej mecze ani nie frustruja ani nie w....iaja. Mnie to juz wszystko w .... bawi. Jest T-Mobile Ekstraklasa - jest impreza ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#105
|
|
tym bramkowym pomocnikiem rudej ....y z warszawy powinno zająć sie cba. w życiu nie widziałem głupszej decyzji sędziego.
![]()
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
#106
|
|
Ja nie wiem co Jaliens robi w składzie jak jest Bunoza. Świetne wrzutki, dobre podanie, szybki. Pierwszy skład dla Bunozy.
Małecki z każdym meczem lepszy, dziś dobry plus. Karny to jakaś paranoja, zmienić decyzję to tylko tutaj. ![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#107
|
|
To Kulawik i spółka już wiedzą po meczach z drugoligowcami z Bełchatowa i Bielska, że za półtora roku jak do nich dołączą to będą mieli w I lidze (czyli drugiej) godnych siebie rywali.
1-10 Pareiko - 6 Bunoza - 6 na tle innych nieźle Czekaj - 3 - mgliste pojęcie o piłce nożnej Chavez - 4 - silny ale piłkarsko to poziom dołu tabeli czyli wszystko się zgadza Jovanović - 2 - parodysta na którego zawsze można liczyć (że rozbawi do łez) choć po jednej dobrej wrzutce w dwóch kolejnych meczach to zaskoczenie Małecki - 7 - jedyny piłkarz w składzie koszulek Wilk - 2 - defensywny powiedzmy, że "piłkarz" ale ofensywny analfabeta, oscentacyjnie unika gry Sobol - 3 - jak na emeryta nieźle Burliga - 1 - młody jest, jeszcze ma szanse zmienić zawód w którym przejawia choćby szczyptę talentu Chrapek - 1 - jw. Iliev - 1 - na jedno zagranie dobre przypadają cztery koszmarne... To już lepiej nic nie robić i unikać gry jak Wilk... Rozprowadza niezłą akcję Wisły i za chwilę przez niego lecą 3 kontry z rzędu... Bez sensu taki sabotażysta na boisku. Boguski - 3 - człowiek chaos choć ma momenty, że "piłka go szuka" choć więcej w tym przypadku niż przemyślanego działania. Sikroski - 10 - brakuje mu tylko kokardki w tych ślicznych włoskach, najlepiej różowej... a tak serio to bez oceny...
Ostatnio edytowane przez thechris : 04.03.2013 o godz. 20:46.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Offline |
#108
|
|
Mecz lepszy niz z Jagą. Małecki na duży plus
![]()
|
|
|
|
Member
Od: 08.2007
Offline |
#109
|
|
Kubicki to chyba dalej sędziom płaci... masakra...
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu
Offline |
#110
|
|
Moim zdaniem sa postępy, Najlepszy Małecki dobry mecz Bunozy
![]()
alejasienieznam
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#111
|
|
Brawo za walkę dla Wiślaków,dali tyle ile można było,sędzia boczny prawdopodobnie ustawił wynik spotkania poprzez zmianę słusznej pierwszej decyzji sędziego Borskiego o podyktowaniu 11 dla Wisły
Kardynalne błędy sędziowskie np kartka chyba dla Wilka a ten nawet nie dotknął przeciwnika Ogólnie może Wisła nie pokazała wielkiej jakości ale napewno zasługiwała na wygranie tego meczu,Podbeskidzie zamurowane przez cały mecz na swojej połowie,praktycznie nie robiło zagrożenia 17 strzałów,szkoda że tylko 4 celne ale akcje Małeckiego mogły dać gola Posiadanie w okolicach 60% Na minus Nadal gramy bez napastnika Iliev kiwa kiwa kiwa kiwa kiwa i głupio traci Pareiko raz na mecz wypluwa piłke pod nogi przeciwnika Boguski zbyt mało agresywnie Wilk i Sobolewski zero celności uderzenia na bramkę Chrapek absolutnie zawodzi w kolejnym meczu,zero pożytku
Ostatnio edytowane przez TymonPRO : 04.03.2013 o godz. 21:07.
![]()
Ce..... Nas Pojęcie, Którego Wy Nie Znacie <<<<<<<<* WIERNOŚĆ *>>>>>>>> <<< Dzisiaj wrogu Wczoraj Bracie>>>
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów
Offline |
#112
|
|
Małecki i Bunoza przyzwoicie, reszta koszmar.
![]()
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)" |
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#113
|
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: Getta
Offline |
#114
|
|
Dobrze,że nam Pareiko nie zawalił punktu.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#115
|
|
Kolego Kubicki miał zarzuty o korupcje, ale nie związane z piłką (sędziowaniem). ![]()
! LECHIA GDAŃSK & WISŁA KRAKÓW !
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#116
|
|
W perspektywie jesieni przynajmniej nie jest tragicznie, chociaż bramek nie tracimy..
Następny mecz: Pareiko - Stolarski, Głowacki, Czekaj, Bunoza - Małecki, Iliev, Sobolewski, Garguła, Kosowski - Boguski, powinno być poprawnie. Kiedy wraca Szewczyk? |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi
Offline |
#117
|
|
Kiedys wyczytalem na tym forum,ze jeszcze zatesknimy za Gargula.Wtedy wydalo mi sie to bluznierstwem,ale widzac po raz kolejny w akcji nowa nadzieje bialych,dostojnie i bez pospiechu przemieszczajacego sie po boisku niejakiego M.Chrapka, to dochodze do wniosku ,ze faktycznie bylo w tym sporo racji.
Sam mecz,jak zwykle w tym sezonie ,na trzezwo nie wchodzil.Remis nie jest ,w naszej obecnej sytuacji zlym wynikiem.Pozwala utrzymac bezpieczny (?) dystans.Smy sie czasow doczekali. Sedziowie to osobny temat.Oni nie sa skorumpowani.Oni sa po prostu dramatycznie ch...jowi.Jak cala ta liga zreszta.Pomagier glownego ,to nawet na tle swoich uposledzonych kolegow ewenement.Gosc z dziesieciu metrow nie widzi ,ze pilka 0,5 m przekroczyla linie (dosrodkowanie Malego) a to co od...dolil przy sytuacji Boguskiego to nawet szkoda komentowac.Borski zreszta niewiele od niego lepszy. Kula po raz kolejny zaginiony w akcji.siedzi sobie na tej swojej chmurce i chyba co raz bardziej traci kontakt z rzeczywistoscia.Panie Cupial trenera trza szukac.Trenera ,nie Nawalke. |
|
|
|
Member
Od: 08.2007
Offline |
#118
|
Co nie zmienia faktu ze za taki wybryk cała ekipa sędziowska powinna dostać karę banicji kilku meczów w IV, V lidze, może to by była jakaś motywacja żeby wybrali się do okulisty... Powód: Ligi:)
Ostatnio edytowane przez kipers : 04.03.2013 o godz. 21:14.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Gdańsk
Offline |
#119
|
|
Za to co robili sędziowie należy się dożywotni ban na sędziowanie. Zresztą Borski na niego zasłużył już znacznie wcześniej. To jest po prostu skandal, że tacy nieudacznicy sędziują mecze na takim poziomie (ba, w ogóle że sędziują).
![]()
Jesteśmy fanatykami, bo tylko fanatycy umieją dokonać wielkich rzeczy. - J. Mosdorf
|
|
|
|
Member
Od: 02.2012
Offline |
#120
|
|
Bardzo boli mnie statystyka, że Wisła oddała 17 strzałów, z czego 13 niecelnych. W tym gdzieś z 10 Panu Bogu w okno. Przydają się treningi strzeleckie. Bardzo cieszy postawa Małeckiego. Widać, że jemu się chce. Będą z niego ludzie
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|