
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Po meczu z GKS-em spodziewam się: | |||
| Ciężkiego meczu, zakończonego naszym zwycięstwem |
|
62 | 43,97% |
| Remis będzie sukcesem. |
|
27 | 19,15% |
| Z taką grą jak z Zagłebiem Sosnowiec, śmierdzi porażką. |
|
52 | 36,88% |
| Głosujących: 141. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Offline |
#241
|
|
I to właśnie szkopuł. Zdaje sobie doskonale sprawę, że doprowadzenie Wisły do pionu będzie teraz zdecydowanie "droższe" niż jeszcze rok temu. Prawdę mówiąc trudno mi uwierzyć w nowego trenera z prawdziwego zdarzenia i kilkunastu nowych zawodników. Obym się mylił, ale jeśli rzeczywiście ma pojęcie o liczeniu pieniędzy, wie, że już nie odzyska swojej kasy i nie za bardzo pali się do nowych wydatków, tym bardziej, że drobne nie wystarczą, a wydanie nawet sporych sum nie daje żadnej gwarancji.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#242
|
|
Mało książek czytacie... stąd to ubogie słownictwo!
Ja nie wiem co Wy sobie wyobrażaliście po tym starcie rundy? Że nagle zaczną zdobywać punkty? Że będą czarować grą? Drużyna która na jesień zdobyła 14 bramek w 15 meczach nie może zajmować miejsca w górnej części tabeli! Drużyna która w okresie przygotowawczym nie grała nic z przodu nagle ma dostać olśnienia na starcie ligi? Dalej wystawiajmy do składu napastnika, który przez 1,5 roku nie zdobył żadnej bramki, dalej grajmy jednym napastnikiem, to na pewno przyniesie efekt w postaci bramek! Dalej opierajmy skład na tych samych zawodnikach, którzy dają dup_ od niespełna 2 lat! ps. Mamy tylko 10 pkt straty to miejsca gwarantującego puchary ![]()
Ostatnio edytowane przez Matejas_ : 25.02.2013 o godz. 10:29.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#243
|
|
Jak rok temu była gra tylko wyników nie było to jakiś amator zwolnił Moskala, gościa który trzymał wszystko w kupie. Od tamtej pory Wisła się stacza... Cóż za głupotę się płaci.
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#244
|
|
Żeby teraz zrobić jakiś sensowny zespół trzeba by było sporo kasy rzucić. Pytanie czy Boguś się zorientował, że ma spaloną ziemię. Z obecnej kadry widzę góra 2-3 kopaczy i to na ławkę. Obawiam się, że będzie to znowu uzupełnianie składu. Przyjdą nowi ale w tym zmanierowanym, grajacym na pół gwizdka zespole mogą się szybko zdewaluować.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#245
|
|
Boss napisał(a):
|
||
|
|
Senior Member
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów
Offline |
#246
|
![]() lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0 ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u
Offline |
#247
|
|
Nie chciałem się wypowiadać na gorąco, ale już "ostygłem". Choć nawet nie chodzi tu o emocje, których jest coraz mniej ale o ogarniający mnie sarkastyczno-ironiczny nastrój po obejrzeniu wczorajszego "spektaklu".
Zatem pora na parę uwag: 1) Jeśli ktoś twierdzi że Sikorski jest lepszy od Genkowa, to albo jest uprzedzony, albo ślepy albo .... Ok ten gość nie strzelił bramki już 2 lata. Kto przy zdrowych zmysłach gotów twierdzić że nagle odpali i będzie siekł gola za golem? Jest za wolny, zbyt niedokładny i nie myśli. Nie wiem dlaczego wyszedł w I składzie - z litości? To już lepiej wstawiać młodzież do ataku, przynajmniej możemy liczyć że ktoś się będzie starał. 2) Ktoś tam oceniał, że Wilk, Małecki i Kosowski zagrali dobrze. Że co? Może w innym meczu. Jedynie dośrodkowania Kosowskiego zasługiwały na uwagę. Małecki nie przetrzymywał piłki bo się nawet nie umiał przy niej utrzymać. A Wilk, hmmm.... 3) Co by nie mówić obrona zagrała przyzwoicie. Tj. Jaliens i Głowacki. Sobol też dobrze ale dlaczego nie na pozycji Wilka? 4) Nie będę się znęcał nad taktyką. Nie ma nad czym. Stąd wynik. A to był tylko Bełchatów... ![]()
c.d.n.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#248
|
|
Ma ktoś zestawienie kontraktów do kiedy będą nas katować tacy kopacze jak np. Wilk czy Sikorski ?
|
|
|
|
Guest
|
#249
|
|
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u
Offline |
#250
|
|
Czyli mamy rozumieć, że Sikorski gra żeby móc uzasadnić potrzebę przedłużenia z nim kontraktu w czerwcu?
![]()
c.d.n.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2003
Offline |
#251
|
|
jak już wielu nadmieniło: nie dało się tego na trzeźwo oglądać....
Ja do wielu negatywów dodam tylko jeszcze jeden. Od samego początku byłem przeciwnikiem powrotu Jonasza Głowackiego. W poprzedniej rundzie Głowa tylko potwierdził moje najgorsze obawy (bezmyślne faule... w wyniku których otrzymywał kartki i .... sam doznał kontuzji). Oczywiście, jego zejście wczoraj niczego nie zmieniło. I tak byśmy tego meczu nie wygrali. Cenię Głowackiego za wiele rzeczy, za tyle lat oddanych Wiśle. Dzisiaj jednak modlę się o szybkie zakonczenie kariery Jonasza. W ważniejszym meczu jego zachowanie doprowadzi do straty bezcennych punktów. (Zresztą podobnie zachowuje się Sobolewski. Az dziw, że wczoraj nic nie wymodził na tak newralgicznej pozycji). A w świetle dzisiejszej wypowiedzi Cupiała, dziwię się że dał zgodę na sprowadzenie Głowackiego z powrotem. Chyba, że faktycznie boss pamięta tylko o dobrych chwilach (choć reszta jego wypowiedzi kłoci się z tym zdaniem) |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Kraków (AD 1954)
Offline |
#252
|
|
do " moderatora"Fra Mat"
cholera muszę się z Twoim postem zgodzić...bo dużo jest zbieżności z moimi myślami... to co wydarzyło się w Bełchatowie to jest smutne...bo nawet w obecnym kryzysie, to drużyna Bełchatowa powinna być pokona choćby i w najmniejszym wymiarze kary...ale nie wyszło...trudno patrzeć w przyszłość z optymizmem...trzeba się zgodzić na dzień dzisiejszy, że nie jesteśmy drużyną, która miałaby walczyć o"coś'... ...a zatem jest i będzie trudno...ten trener, ten skład drużyny na dzień dzisiejszy nie zagwarantuje Nam powrotu na poziom który by NAS wszystkich zadowolił... ... :-( ... ![]()
WISŁA KRAKÓW – MISTRZ POLSKI…1927, 1928, 1949, 1950, 1978, 1999, 2001, 2003, 2004, 2005, 2008, 2009, 2011…cdn.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#253
|
|
Powiedz kto jest od Głowackiego lepszy?
Bo moim zdaniem takiego nie ma. Natomiast to że jest ostatnią instancją pseudo zespołu pociąga za sobą wiele okazji do popełnienia błędu. To samo było swego czasu w kadrze. Dyzma na mecze z kelnerami wystawiał "sadloków" a na Niemców czy inne drużyny potrafiące grać wpuszczał Głowackiego i oczekiwał że mu wszystkie dziury załata. Nie ma cudów jak drużyny nie ma to obrona ma pozamiatane. Ile strzałów oddał wczoraj Bełchatów? I czyja to zasługa jak nie Głowy i Sobola. ![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2009
Offline |
#254
|
|
16 (7 celnych)
![]() |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja
Offline |
#255
|
|
|
|
|
WISŁA KRAKÓW
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22
Offline |
#256
|
Bramkarze: Bieszczad - 30.06.2013 Miśkiewicz - 30.06.2014 Pareiko - 30.06.2013 Obrońcy: Bunoza - 30.06.2014 Burliga - 30.06.2014 (30.06.2016) Chavez - 30.06.2016 Czekaj - 30.06.2013 Głowacki - 30.06.2014 Jaliens - 30.06.2013 Jovanović - 30.06.2016 Uryga - 30.06.2013 Pomocnicy: Brud - 30.06.2013 Buras - 30.06.2015 Chrapek - 30.06.2014 Garguła - 30.06.2014 Iliev - 30.06.2013 Kosowski - 30.06.2013 Małecki - 30.06.2014 Sarki - 30.06.2013 Sobolewski - 30.06.2013 Stolarski - 30.06.2014 Szewczyk - 30.06.2014 Wilk - 30.06.2014 Napastnicy: Boguski - 30.06.2015 Genkov - 30.06.2014 Sikorski - 30.06.2013 ![]() W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.
Kraków, 9 marca 2012. ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2006
Offline |
#257
|
|
No to curva nie wytrzymam tyle czasu z Wilkiem, skoro jeszcze przez półtora roku będzie się znęcał nad nami. Reszta w większości do czerwca 2013 - całe szczeście. Szkoda, że Orbit podobnie jak Wilk.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2008
Offline |
#258
|
|
Spokojnie, przyjdą gorsi. Tak jest zawsze.
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#259
|
*Ciąglę się łudzę, poza tym ktoś musi chodzić po klubach i galerii. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Offline |
#260
|
|
Proponuję przenieść cały ten dział do wątku "Wisła Kraków -inne dyscypliny" bo toto to na pewno nie jest piłka nożna.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Offline |
#261
|
|
Z Gargułą był jakoś kontakt przedłużany czy wychodzi na to że on od 2009 siedzi sobie na tym 5 - letnim zajebistym kontakcie z czego "gra" od roku?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2007
Offline |
#262
|
|
Z Gargułą podpisaliśmy 5 letni kontrakt w 2009. Z tym, że ponoć już nie jest tak zajebisty, bo Łukasz w wywiadzie mówił, iż został on obniżony o 30% za zgodą zawodnika.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 02.2005
Offline |
#263
|
|
lazy napisał(a):
Wejście Genkowa na boisko kosztuje pewnie przynajmniej ze 4 razy więcej. Jak nie wiadomo o co chodzi... :] |
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2005
Offline |
#264
|
|
Sikorski się po prostu naszemu Wielkiemu Trenerowi podoba, pasuje mu jak ulał do jego Genialnej Taktyki
![]() |
|
|
|
Member
Od: 06.2009
Offline |
#265
|
|
Do genialnej i innowacyjnej taktyki, którą wprowadziła Wisła, uwaga: taktyka na zero z przodu.
|
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|