
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 04.2003
Skąd: Rzeszów
Offline |
|
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
Małecki jedną propozycję przedłużenia już umowy odrzucił. Co to oznacza? - W tej chwili trudno mi powiedzieć, czy zaproponujemy mu jeszcze większą podwyżkę niż poprzednio. Najpierw musimy się przekonać, czy on wciąż chce grać dla Wisły. Bo może uznał że wypełni kontrakt do końca albo odejdzie? SV Czyli pieniążki miały go przekonać do pozostania w klubie. Czyli proponowano mu nową umowę ponieważ obawiano się iż odejdzie. Prawo Webstera umożliwiało mu (i zapewne umożliwia nadal) jednostronne zerwanie kontraktu. Chyba tu się nic nie zmieniło w przeciągu tego roku. (chyba ze przegapiłem podpisanie nowego kontraktu) Druga korekta - nie 'zrobił się' smród tylko Patryk sam sobie nagrabił a media rozdmuchały temat (bo taka jest ich rola). Saga z odsuwaniem i przywracaniem do składu, problemami u Smudy, dywanikami w gabinecie Basałaja nie była nakręcana przez pismaków - Małecki ma charakter jaki ma. Niepotrzebnie zwalasz winę na prasę bo problem nie leży w nierzetelnych dziennikarzach. Na koniec - warto się zastanowić jak jest faktycznie. Czy logicznym jest że rok temu warunki w Wiśle Patrykowi nie pasowały, teraz, w słabszym finansowo i sportowo klubie, pasują? Oczywiście można to zwalić na 'turecką lekcje pokory' ale jak dla mnie sprawa nadal jest otwarta i odżyje za kilkadziesiąt dni. ![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
|||
A co do poruszanej kwestii wynagrodzenia, to Mały w tamtych czasach miał jeden z najmniejszych kontraktów w Wiśle. Nie rozumiem, dlaczego się dziwisz że chciał zarabiać adekwatnie do swoich możliwości. Obecnie sprawy się mają zgoła inaczej. Może przytaknięcie na słabsze warunki można uznać za dobry gest z jego strony? Jak myślisz? U innego piłkarza tak by to nazwano. Ale ja tak nie napisze, bo jest to Małecki i zaraz podniesie się wrzawa...
Ostatnio edytowane przez Dariook : 08.02.2013 o godz. 14:55.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
|||
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
|
|
Jakoś nie łapie o co się spieramy ...
Mały chce grać dla Wisły za podejrzewam cienkie w porównaniu z Turcją pieniądze. Zarząd i trener go chcą. W sparingach wygląda nieźle. Nawet karę przyjął i się do niej stosuje .... W zasadzie wszystko OK i liczę że będzie. ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
||
|
To nie spór, jedynie mój głos w dyskusji do tego zdania:
Patrząc na 'websterowe zamieszanie' wokół Małeckiego, idąc po kluczu jakim wydaje mi się że posługuje się Dariook, nazwę go 'kluczem wiernościowym' (cytat: "to nie człowiek pokroju Kokoszki") nie da się wyjaśnić motywów postępowania Patryka. I tworzy się miejska legenda w której Kokoszka jest 'be' a Patryk 'mega spoko'. Dla mnie odpowiednia optyka jest w zdaniu; "Mały w tamtych czasach miał jeden z najmniejszych kontraktów w Wiśle. Nie rozumiem, dlaczego się dziwisz że chciał zarabiać adekwatnie do swoich możliwości.". Co więcej - zgadzam się z tym - każdy chce dbać o swoja przyszłość i się ceni i oczywiście Patryk ma do tego całkowite prawo. Wyrzuciłbym z Twojego zdania Dariook, jeśli można, stwierdzenie: 'w tamtych czasach'. Jeśli nie podpisał nowego kontraktu to nadal jedzie na tym samym wózku co rok temu i ma te same karty w ręku. Dlatego też:
Oczywiście - ze sportowego punktu widzenia informacja o powrocie to dobra informacja, z kibicowskiego też - w końcu to Wiślak. Tyle że pewne sprawy raczej pozostają wciąż niezałatwione. ![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
||
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
||
Ps: Małecki nie ma zamiaru korzystać z Webstera...zaufaj mi. A Kokoszka to frajer!
Ostatnio edytowane przez Dariook : 08.02.2013 o godz. 16:43.
![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
Tylko pytanie co dalej. Będzie do 2014 roku grał na tym kontrakcie który ma obecnie? Irracjonalne.
Ale e sumie jak tak przemyśleć sprawę.... dlaczego miałbym Ci nie zaufać? O.K. Przyjmę jak mówisz, jak coś najbliższy czerwiec rozstrzygnie definitywnie dylemat. ![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
||
Nie odpowiadała mu Turcja, więc lepiej było dla niego zrezygnować z części kontraktu, pograć trochę w naszej nędza Ekstraklasie i spróbować zapracować na nowy transfer. Nazwijmy to "inwestycją w siebie". Grantar napisał(a):
Łysy poziom sportowy ma gdzieś (jak to likwidator), więc raczej optowałby za pozostawieniem Patryka w Turcji i ściągnięciem drugiej transzy za wypożyczenie. Kulawik? A co on ma do powiedzenia w jakiejkolwiek sprawie? Może co najwyżej powtórzyć "Zdecydowaliśmy, że nie ściągniemy lewego obrońcy" żeby rozmyć odpowiedzialność. Heroiczne wysiłki Łysego Jacka w kwestii wzmocnienia kadry widać chyba jak na dłoni, więc daruj sobie. No właśnie - dwa pierwsze pytania mnie interesują. Gdzie i czym Daniel Sikorski zasłużył żeby bronić go przed szyderstwem, skoro nie zasługują na to wychowankowie? Ale umówmy się - oba to pytania retoryczne.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.02.2013 o godz. 17:47.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
Powrót Małeckiego to dla sil ofensywnych Wisły może być jak wkłucie kroplówki.
Może samo wkłucie jest dla niektórych bolesne, ale z punktu widzenia sportowego (patrząc na kadrę, która teraz posiadamy) jest to dla Wisły zabieg ożywczy. Jest głodny gry i ma coś do pokazania. Ale podobnie jak kroplówka nie może trwać wiecznie, tak i Wisła zapewne w czerwcu pożegna się definitywnie z Patrykiem (albo Patryk z Wisłą). Z punktu widzenia interesów Małeckiego też jest to rozwiązanie bardzo korzystne. Cóż z tego, że przez kilka miesięcy pobierałby większą pensję w Turcji, skoro zgniłby tam na ławie a w czerwcu wróciby do klubu być może nawet pierwoszligowego (a i może w ogóle nie miałby gdzie wrócić). A tak plac ma pewny, pokaże się, w klubie jest korzystna atmosfera, żeby sprzedać każdego, więc powrót do Wisły to dla niego świetna trampolina do transferu. Nie należy mieć też pretensji, że chciał i chce odejść. A już na pewno w takim momencie. Do powrotu Patryka nie należy zatem dorabiać wielkiej filozofii, jest to przede wszystkim obopólny dobry interes. A że przy okazji jest to powrót zawodnika, może i kontrowersyjnego, ale jakby nie patrzeć, związanego z Wisłą to w tym momencie dobrze. |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
Naiwne? Krótkowzroczne? Nieprofesjonalne? Że niby co - mogą się przeliczyć? Mam na to jedną odpowiedź: Łysa Pała. ![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów
Offline |
||
Bzdura. Gdyby Wisła nie miała nic do powiedzenia co do długości wypożyczenia (w co wątpię) a powrót do Wisły wynikał z focha Małego narażając na straty klub to Bednarz dał by mu potrenować co najwyżej w ME. Bednarz wie że Mały się przyda. Myślę że tu chciały wszystkie 3 strony .....
Pokaż kto szydzi z wychowanków ... gdzie ?. Tu nawet nie ma jakiejś krytyki, chociaż wszyscy wiemy że Mały ma coś za uszami jeśli chodzi o zachowanie. A i do jego "strzałów" z 40 m też można się czasem doczepić ... A co do wychowanków ... nagle stało się dla ciebie ważne że ktoś jest związany z Wisłą nie tylko kontraktem ale też utożsamia się z klubem inaczej .. ![]()
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
|
||
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
Wytłuszczony fragment to powód dla którego uznałem, że marnuję czas dyskutując z Tobą. Naprawdę uważasz, że będę tracił czas na tłumaczenie się z wytworów Twojej bujnej wyobraźni? Litości. Brud, Burliga. Wcześniej Kowalski. Dlatego właśnie dziwią mnie psychofanki Sikorskiego, ale kij - przystojny chłopak widocznie, a że nie umie grać w piłkę... Reszta bez komentarza.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 08.02.2013 o godz. 22:34.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
Ale to samo pytanie brzmi: czy widzimy go w zespole? Oczywiście w trochę szerszym kontekście bo mówimy o sezonie 2013/2014 i latach następnych. Z drugiej strony jak Melikson poszedł za mniej niż bańkę to za ile Jacek może opchnąć Patryka ? Za tyle za ile sprzedał Kirma? O jakiej sprzedaży mówisz, skoro i tak kokosów z tego nie będzie. 'Tadeusz, odpuść, to jest keczup po frytkach'.
Ostatnio edytowane przez Lukasz : 09.02.2013 o godz. 00:54.
![]()
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi" TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
Twoja odpowiedz to Brud Burliga Kowalski. wychodzi na to że Oni sami z siebie szydza czy jak? No ale to cały wolfy, będzie pisał ze Sikorski to dno ale bronił Kowalskiego który juz zakończył swa pilkarska przygode po tym jak NIKT do 3 ligi go nie chciał.czekam az zaczniesz cofac sie dalej i pisac jakim super stoperem był Radosław Jacek a napastnkiem Marcin Szałęga. Oczywiście po raz kolejny, wolfy genezy problemu nie załapał tylko czepia sie tego co mu odpowiada, nawet wyrwane z kontekstu.Wiele razy wielu uzytkownikow juz mu to wypominało, ale On nie zamierza zmienic schematu swej krucjaty. p.s. czemu nie płaczesz za Leszczakiem? ![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Gdów
Offline |
|
|
Leszczu akurat to nie miał w głowie nic oprócz imprez
kiedyś może był dobry teraz chyba w garbarni sie zaczepił![]()
"c’est en faisant n’importe quoi, qu’on devient n’importe qui !"
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
|
A jechał ktoś po nim jakoś szczególnie?
Przywołana trójka jest świetnym przykładem waszej hipokryzji - grają/grali słabo (poza Burliga, który obecnie nie odstaje), zarabiają/zarabiali grosze (na pewno mniej niż parapiłkarz Sikorski) i są ofiarą niewybrednych ataków na forum. Nie pamiętam waszych postów w ich obronie, wiem że sam pisałem żeby odwalić się od Kowalskiego, bo chłopak chciał odejść gdzie indziej grać ale go zatrzymano. Sprzedano wówczas obu podstawowych stoperów jednocześnie, kupiono w zamian drewno, z czego Chaveza nie zdążyli nawet zatwierdzić na mecz z Karabachem. Nie pamiętam żebyś się wtedy produkował w jego obronie, ale on przecież później nie zrobił kariery, więc słusznie go jebano. Tak mam to rozumieć? Dlatego właśnie nie kupuję i nie trawie frontu obrońców Sikorskiego. Dla mnie wychowanek > sierota wyciągnięta z piłkarskiego śmietnika, nawet jeśli poziom sportowy prezentują ten sam. Ale oczywiście nie prezentują - Burliga jest skuteczniejszy niż nasz własny Beckham. Swoją drogą - już ta ksywa pokazuje, że podśmiechujki z Daniela urządzają sobie nie tylko kibice Wisły... ![]()
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.02.2013 o godz. 14:50.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
|
|
jak czegoś nie pamiętasz to kup lecytyne. Podobno dobra jest na pamięć.
A tekst że Burliga jest skuteczniejszy...no masz racje. Ale Sikorski przynajmniej nie strzelał sobie swojaków jak Burliga z np. Polonią. E: Strzela się w bramkę, a nie w kolege z drużyny. E2: Nawet jak ktoś leży w polu karnym, czy robi pajacyki to kolega z drużyny powinien celować w bramkę nie w niego. Raczej to źle świadczy o Boguski a nie o Sikorskim, przeciez jak sam pisales on nie powinien być piłkarzem więc czego Ty od niego oczekujesz?
Ostatnio edytowane przez szprotson : 11.02.2013 o godz. 08:22.
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
|
![]() Na stoper go? E: jak się ktoś snuje jak ofiara po polu karnym...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 10.02.2013 o godz. 15:18.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ
Offline |
||
![]() Przynajmniej... ![]() Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA. Cytat:
|
||
|
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
|
|
Michał Czekaj dziś kończy 21 lat. Wszystkiego najlepszego, obyś wkrótce przestał być "obiecującym talentem", a zaczął być solidnym ligowcem
![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2004
Skąd: Kraków
Offline |
|
|
A czy Michał podpisał już nową umowę?
![]()
jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe? jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest. Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało? jackass: -Tak, oni to robili. |
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2009
Offline |
|
|
obyś jak najszybciej Michale od nas odszedł, umożliwianie grania kalekiej i nieskoordynowanej ruchowo osobie tylko dlatego, że jest wychowankiem jest co najmniej idiotyczne
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 08.2008
Offline |
|
|
Wypierdalaj.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów
Offline |
|
|
A pamiętasz Tomek 11 pierwsze mecze Głowackiego w Wiśle czy za młody jesteś?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: Barcelona\Rubi
Offline |
|
|
|
Guest
|
|
Oczywiście Wszystkiego Najlepszego dla Michała! |
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2011
Offline |
|
Kod:
http://www.wisla.krakow.pl/pl/juniorzy ![]() ![]() |
|
|
|
Senior Member
Od: 05.2011
Offline |
|
|
A ja nadal twierdzę z uporem maniaka, że Czekaj może zostać naprawdę niezłym obrońcą (odbiór piłki i warunki fizyczne ma ten chłopak ponadprzeciętne). Młody jest, popełnia błędy i najgorsze - nie myśli, ale to wynika bardziej z braku doświadczenia niż głupoty. Jemu potrzeba teraz jak najwięcej regularnej gry, jak nie u nas to na wypożyczeniu. Tylko regularna gra w meczach o stawkę, gdzie każdy błąd może kosztować drużynę cenne punkty pozwoli wyeliminować jego największe mankamenty.
Wszystkiego najlepszego Michał! ![]() |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|