
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 11.2006
Skąd: Krk
Offline |
#14
|
|
Najlepszy forumowicz: ZWE, rw88, rakfur, serek_c2
Miss forum: Tiramisu, Żmijka Innowierca: Kreseq Żartowniś: gigant Najmądrzejsze posty: rw88, rakfur, ZWE, serekc2 Debiut roku (nowy, który zwrócił Twoją uwagę w toku forumowych dyskusji): Nikt Największy awans (osoba, która zdecydowanie polepszyła jakoś postów swojego autorstwa): Jaroo1 Zaginiony w akcji (user, który tylko z sobie lub wszystkim znanych powodów, przepadł w cieniu internetowego świata lub ustąpił miejsca bardziej aktywnym): 7Kotów, Pokemon = Potomek Neostrady = żenada: bobek90, michu-k, JOSE 841, szpen, Nadzieja forum (ktoś, kto w przyszłych miesiącach wniesie na forum coś świeżego i sensownego w dyskusjach): Najbardziej druzgoczący post (oczywiście w sensie negatywnym): Było wiele, wszystkie bobka i michu-k Najweselszy post: beka z piłkarzyków, Najgłupszy post: Wszystkie JOSE 841 Najmądrzejszy post: Wszystkie rakfura Rozmywacz pozytywny (ten, który choć pisze nie na temat, to lubisz jego wpisy czytać): kocur Rozmywacz negatywny (odwrotność pana powyżej):JOSE 841 Najlepszy moderator: zdecydowanie WISŁAZWE Najgorszy moderator: FraMat (zbyt często forum kibicowskie myli mu się z kółkiem różańcowym tudzież wzajemnej adoracji) Najlepszy temat (wątek, który wielokrotnie odwiedzasz i, w którym często przedstawiasz swoje zdanie): To i owo.. Najlepszy podpis (tekst pod postem lub sygnatura, która podoba ci się najbardziej): brak Wyróżnienie (Ktoś lub coś, co warto zapamiętać w 2012 roku): spuszczenie parchów w derbach ![]()
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly
Listen fucking stars - you're breaking our hearts!! |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|