
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Junior Member
Od: 11.2012
Offline |
#11
|
|
@FraMat,
przypadkową bramką dla mnie jest tylko samobój. Wprawdzie nie każdy - ale zawsze samobój. ![]() Wisła z pewnością ma potencjał, żeby wygrać mecz ze Śląskiem. Kluczem do zwycięstwa są słowa ś.p. Kazimierza Górskiego: "Tak się gra, jak przeciwnik pozwala." Czyli - nie wolno pozwolić, żeby Śląsk grał "swoją" piłkę (tak jak Celtic nie pozwolił na to Barcelonie). Według mnie to podstawa. Być może podany przeze mnie przykład Celticu i Barcelony rzeczywiście jest przejaskrawieniem, ale pokazuje istotę pomysłu. Zgadzam się, że pomiędzy TS i WKS nie ma takiej różnicy poziomu jak pomiędzy drużynami ze Szkocji i Katalonii. Tym bardziej łatwiej będzie Wisełce taką taktykę zrealizować. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|