The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)
Nazwa użytkownika
Hasło


Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
funkykoval
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 12.11.2012, 13:00
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Chyba naczytałeś się Eliego. Carter nie był najgorszym prezydentem w USA, a patrząc na rankingi plasował się gdzieś w środku stawki. Miałem nawet napisać pod jego notką, ale on jest bardzo oporny na wszelkie argumenty jak niektórzy na tym forum.

Nawet biorąc tylko pod uwagę prezydentów od Nixona do teraz to Carter będzie za Reaganem, Obamą, Clintonem i Bushem Seniorem, a przed Fordem, Bushem Juniorem i Nixonem.
Kolego - chodziło mi o dziedzinę, w której doradzał Carterowi Brzeziński, i tutaj myśle, że byłby z pewnością za Bushem Juniorem czy Nixonem (Ford mimo pełnienia urzedu to jednak przypadek).

Co do Ameryki i jej oceny zawsze ceniłem poglądy ś.p. Jacka Kwiecińskiego.

To właśnie on stwierdził, że jedynym Republikaninem, który mógłby wygrać z Obamą był Newt Gingrich. NIestety Romney go zniszczył i osiągnął maksimu, w wyborach - porażka nie za wysoką ilością gło
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Niestety innych argumentów nie ma i ich nie usłyszysz od racjonalnie myslących ludzi ,natomiast taktyku PISu nasladujaca Goebellsa ,że tysiac razy powtórzone kłamstwo o: zamachu,dobijaniu rannych, mgle , wybuchach i trotylu rzeczywiście zaczyna przynosić efekty i coraz ludzi zaczyna w to wierzyć...
1) Goebells operował całą machiną medialną NIemiec i za jej pomocą wypuszczał miliony kłamstw w tych mediach....

2) O ile wiem to PO w Polsce ma sytuacje najbardziej zbliżoną do Goebellsa - praktycznie wszystkie media mainstreamowe są "zaprzyjaźnione" z chłopakami z PełO.

3) "Ciemna strona mocy" w mediach to ND, RM, TVTrwam, GaPol i URze - 4 pierwsze media w sumie niszowe - URze mimo sporej dozy ciepła dla PiSu nie można uważać za gazetę pod PiSowskim wpływem.

4) SKoro PiS ma malutki kawałek tortu medialnego to w jakim niby stopniu mógłby działać metodą Goebellsa

5) Media pro POwkie wprowadziły w obieg w związku ze Smoleńskiem tyle kłamstw, ale jakoś żadeń redaktorek tych mediów nie był tak opluty jak Cezary Gmyz....

6) Jak z tego wychodzi Goebelsowskie metody stosuje ten kto ma takie możliwości - czyli media "zaprzyjźnione z PO"

7) Ciekawi Cię co takiego wykryto w Smoleńsku, skoro zanim jeszcze prokuratorzy wrócili z Rosji, Seremet już siedział u Tuska i komentował ? NIe odpowiadaja - wiem, że Ciebie to nie ciekawi - Ty już wszystko wiesz...
Powód: łączenie postów
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 12.11.2012 o godz. 13:13.
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Inne > Hyde Park (moderowane)

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:27.