
|
|||||||
| Hyde Park (moderowane) Pokój również moderowany, jednak tu nie trzeba mówić o piłce nożnej i kibicowaniu. Chcecie pogadać o czymś "niepiłkarskim" - wejdźcie tutaj. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Socios Wisła Kraków
Od: 05.2005
Skąd: Wrocław
Offline |
#11
|
|
Co do Ameryki i jej oceny zawsze ceniłem poglądy ś.p. Jacka Kwiecińskiego. To właśnie on stwierdził, że jedynym Republikaninem, który mógłby wygrać z Obamą był Newt Gingrich. NIestety Romney go zniszczył i osiągnął maksimu, w wyborach - porażka nie za wysoką ilością gło
2) O ile wiem to PO w Polsce ma sytuacje najbardziej zbliżoną do Goebellsa - praktycznie wszystkie media mainstreamowe są "zaprzyjaźnione" z chłopakami z PełO. 3) "Ciemna strona mocy" w mediach to ND, RM, TVTrwam, GaPol i URze - 4 pierwsze media w sumie niszowe - URze mimo sporej dozy ciepła dla PiSu nie można uważać za gazetę pod PiSowskim wpływem. 4) SKoro PiS ma malutki kawałek tortu medialnego to w jakim niby stopniu mógłby działać metodą Goebellsa 5) Media pro POwkie wprowadziły w obieg w związku ze Smoleńskiem tyle kłamstw, ale jakoś żadeń redaktorek tych mediów nie był tak opluty jak Cezary Gmyz.... 6) Jak z tego wychodzi Goebelsowskie metody stosuje ten kto ma takie możliwości - czyli media "zaprzyjźnione z PO" 7) Ciekawi Cię co takiego wykryto w Smoleńsku, skoro zanim jeszcze prokuratorzy wrócili z Rosji, Seremet już siedział u Tuska i komentował Powód: łączenie postów
Ostatnio edytowane przez funkykoval : 12.11.2012 o godz. 13:13.
![]()
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|
||
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|