
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 08.2010
Offline |
#11
|
|
Jesteśmy dramatycznie słabi kondycyjnie i dlatego w każdym meczu nie możemy utrzymać naszej gry do końca.
Na dodatek mamy kilku ewidentnie bardzo słabych zawodników. Sikorski - po co on wyszedł na boisko. Frederiksen - słaby. Genkow - katastrofalna forma itd. Cenny jeden punkt, na końcu sezonu może być bardzo przydatny. Przed meczem każdy by brał w ciemno. Trzeba doczekać do końca sezonu, lepiej jesienią już nie będzie. W tym roku raczej nie spadamy, za to w przyszłym "postawienie na młodych polaków" zapewne zakończy nasze ekstraklasowe przygody. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|