
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 07.2009
Offline |
#10
|
|
Teraz tylko czekać kiedy C zawita na Reymonta i kiedy team Kulawika wyląduje na dywaniku u C.Niestety los Kulawika jest przesądzony i raczej wróci do rezerw,możliwe że jeszcze przed meczem z Koroną.Legionista może jeszcze kupi to że Wisła ma podobną do Liverpoolu sytuacje w tabeli ale u C raczej nie przejdzie do tego wysoka kara i ewentualne straty finansowe z powodu zamknięcia sektora.Na pocieszenie Kulawik to pomysł Legionisty więc warto mieć nadzieje że to Legionista beknie a Kulawik dostanie drugą szanse i wolną ręke w transferach dzięki czemu zablokuje ewentualny powrót Smudy do Wisły.Aczkolwiek zima przy Reymonta zapowiada się naprawde gorąco
|
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|