
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
Senior Member
Od: 10.2003
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline |
#11
|
|
Do przerwy - dno. Graliśmy padakę, w czym przodował Frederiksen. Stracona bramka to w 90% jego "zasługa". Pozostałe 10% na spółkę dla Meliksona i Garguły, którzy w idiotyczny sposób stracili piłkę, przy rozgrywaniu rzutu rożnego.
Po przerwie grali już trochę lepiej; nawet Frederiksen. Generalnie, jak dla mnie, na plus - Bunoza i Jaliens. Pozostali przeciętnie,lub niewiele lepiej. Lech oddał w calym meczu dwa celne strzały - i wygrał. Naprawdę - nie urwać w tym meczu chociażby punktu było wielką sztuką, bo Lech był dzisiaj po prostu cienki. |
|
|

|
||||||
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|