
|
|||||||
| Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny. |
| Wyświetl wyniki ankiety: Czy mecz Widzew Łódź zakończy się: | |||
| Zwycięstwem Widzewa |
|
24 | 25,26% |
| Remisem |
|
16 | 16,84% |
| Zwcięstwem Wisły |
|
55 | 57,89% |
| Głosujących: 95. Nie możesz głosować w tej ankiecie | |||
![]() |
|
|
Narzędzia tematu | Tryby wyświetlania |
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#1
|
|
Jest dobry w porównaniu do Frederiksena. Widzisz kontekst?
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 06.2005
Skąd: z boiska
Offline |
#2
|
|
jasne, ale musisz przyznac ze od przyjscia do Wisly troche sie jednak rozwinął (lepiej ocenia lot piłki, trafia w górne piłki ..)
![]()
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
![]()
|
|
|
|
Senior Member
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...
Offline |
#3
|
Obawiam się jednak, że to nie on się rozwinął, a my "zwinęliśmy". Patrz niżej. Zdaje się, że już napisałem - Bunoza jest OK jak na obronę przed spadkiem. Na tej samej zasadzie daje radę Czekaj, choć nie czarujmy się - parę bramek na swoim koncie już ma. Sezon i dwa temu graliśmy w pucharach (nawet o LM) i o mistrzostwo Polski. Gdybyśmy kiedykolwiek mieli włączyć się znowu do gry o takie cele - Bunoza będzie słabym ogniwem. Tak trudno ogarnąć, że sytuacja się zmieniła i dziś nawet Jirsak i Pajlić byliby zbawieniem? Frederiksen gra tragicznie, Bunoza zagrał dobrze na tle Widzewa. Tyle. Solidny zawodnik dla drużyny broniącej się przed spadkiem. Na tle słabych Czekaja, Frederiksena czy Burligi - pewny punkt. Jesteśmy piłkarsko na dnie, a Wy wyjeżdżacie z tekstami "zawsze pisałem, że coś z niego będzie". Serio? Załapałby się do jedenastki w Legii czy w Amice? Jakoś tego nie widzę... No więc wiecie, kiedyś mierzyliśmy mniej więcej w podobny poziom. ![]()
Ostatnio edytowane przez wolfy : 27.10.2012 o godz. 21:05.
![]()
Już za cztery lata,
Już za cztery lata, Może będzie Ekstraklasa!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 06.2007
Skąd: że znowu
Offline |
#4
|
Bez względu na to o co będziemy walczyć Bunoza na tą ligę starczy, fizycznie wygląda dobrze, szybkościowo też przyzwoicie a i jakiegoś szczególnego olewania zarzucać mu nie można. Ta liga taka jest w jednej kolejce walczysz o utrzymanie a w następnej o puchary. Gramy kichę do kwadratu a do wicelidera i rewelacji ligi tracimy całe 5pkt. |
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#5
|
Jakby tak prześledzić kadrę z meczu z Widzewem i wartość zawodników w lidze oraz to jakie miejsce z nimi można osiągnąć to przedstawia się to następująco: Pareiko 7-12 Jaliens 7-12 Czekaj 10-14 Głowacki 7-12 Bunoza 7-12 Melikson 3-6 (68 Genkow) 10-14 Sobolewski 10-14 (69 Chrapek) 10-14 Garguła 10-14 Wilk 10-14 Iliev 7-12 Boguski 10-14 (83 Quioto) 10-14 ----- Frederiksen 12-14 Burliga 12-14 Przy założeniu, że nie ma sensu pisać, że jakiś zawodnik daje "nadzieje" na 16 czy 15 miejsce bo każdy, nawet największa łamaga jednak walczy o to utrzymanie. Poprawienie lokaty z poprzedniego sezonu czyli 7. miejsca to będzie mission impossible/olbrzymi sukces, którego jednak się nie spodziewam po ww grajkach.
Ostatnio edytowane przez thechris : 28.10.2012 o godz. 20:24.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy
Offline |
#6
|
|
to wszystko wymierzyłeś w centymetrach?
|
|
|
|
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye
Offline |
#7
|
|
W calach. 10z
@down: No, dokładanie ![]()
Ostatnio edytowane przez thechris : 29.10.2012 o godz. 14:52.
|
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 11.2007
Skąd: z pewnej arcyskromnej oprawy
Offline |
#8
|
|
No to jednym słowem PRZE..... z naszych piłkarzy
PS. Aż się boję pytać, jak na tej liście plasowałby się Chavez Powód: OSMAN
Ostatnio edytowane przez Bóg Trybun (objawion) : 29.10.2012 o godz. 14:51.
|
|
|
|
Senior Member
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR
Offline |
#9
|
![]()
Hej Nasz TS !!
|
|
|
|
Senior Member
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław
Offline |
#10
|
|
Melikson piłkarzem na 3-6 miejsca?
W tej lidze? Niewiem, ale co poniektórzy powinni się pi******* mocno w łeb jakąs pałą. Koleś, który jest najlepszym piłkarzem tej ligi jest niby gorszy od kogo? jedynie Ljuboja może mu dorównać. Juz zapomnieliście jaki ma potencjał? Piłka nozna to gra zespołowa i jeden zawodnik meczu nie wygra. |
|
|
|
Socios Wisła Kraków
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Offline |
#11
|
|
Pisanie, że prezentuje się naprawdę dobrze i z przodu i z tyłu, nawet w kontekście Fredriksena a pisanie (jak to miało miejsce jakis czas temu) że do niczego się nie nadaje i jest beznadziejny* trochę się różni
Widzisz różnicę w swoich zdaniach, czy nadal nie potrafisz się przyznać do zbyt pochopnego wydawania opinii? No to będzie coś z tego Bunozy czy też nie? * - przytaczam z pamięci, słowa mogły być nieco inne, lecz oddające sens. ![]()
Zlekceważą twój głos
Którym wróżysz im los Od jakiego ich nic nie wyzwoli Bo zabije ich las Rąk co klaszczą na czas W marsza rytm co śmierć niosąc nie boli Patrz jak piją i żrą Twoją żywią się krwią I żonglują słowami twych pieśni Lecz nic nie śni im się A najlepiej wiesz że Nie istnieje wszak to co się nie śni. Jacek Kaczmarski |
|
|

|
||||||
![]() |
| Narzędzia tematu | |
| Tryby wyświetlania | |
|
|