The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 09.10.2012, 10:57
f-cuda napisał(a):Wyświetl post
Nie oszukujmy się nastepny mecz powinie wygladac tak
Jovanić na bramce moze jednak się obudzi czasem sie zdarza
Lewa Obrona spróbowal bym Chavez gorzej już nie zagra od dunczyka którego wkrecja na lewo i prawo
Stoperzy Bunoza,Głowacki-bunoza pewny młoda, głowacki doświadczony
Prawa obrona Marko Jovanović z laku braku
Defensywni pomocnicy
Kew Jaliens,Alan Uryga
Skrzydła Burliga,Szewczyk-ILiev dno,Boguski brak sil
Playmekr-Melikson
Atak Genkow

Chyba najmocniejsza jedynastak na ta chwile
Chyba nie.
Javanic ? - kuriozalna propozycja ... Kiedy on ostatnio bronił ? co wiesz o jego formie ?
Chavez na lewej obronie ? - skrajni obrońcy muszą być szybcy zwrotni , umieć się podpiąć do akcji ofensywnej i czasem dośrodkować. Nic z tych rzeczy nie pasuje do naszego kaznodziei. Zgadzam się że Fredka ostatnio zawiódł ale bez przesady !!!
Para stoperów ok - chociaż ja tam większej różnicy miedzy Czekajem a Bunoza nie widzę ...
Jaliens def pom.: zagrał tam jeden mecz dobrze i jeden średnio . Lepszy jest tam Chrapek z grającym blisko Meleksem
Burliga na prawe skrzydło - dobry pomysł (od pewnego czasu też o tym piszę) ale ..... Bury kilka tygodni na L4 niestety.
Skrzydeł nie mamy: tzn. Szewczyk jest ok na jakieś 50 minut ... potem dętka. Niech zacznie Iliev (on na początku sezonu naprawdę grał dobrze .... może dlatego że od pierwszej minuty) w drugiej połowie Szewczyk.
Ja bym dał na lewe skrzydło Sikorskiego/Boguskiego po 45 minut (ale niech gryzą trawę)
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:07.