The White Star Division - Wisła Kraków


Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna
Nazwa użytkownika
Hasło


Wisła Kraków - piłka nożna Tutaj możesz spokojnie i rzeczowo porozmawiać o wszystkich tematach związanych z "Białą Gwiazdą". Pokój z założenia zawierać ma tematy dotyczące drużyny.

 
 
Narzędzia tematu Tryby wyświetlania
Prev Poprzedni post   Następny post Next
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 07.10.2012, 14:19
gypsy napisał(a):Wyświetl post
To nie był debiut Alana w zespole Wisły, więc po pierwsze nie była to kwestia tremy (Uryga przecież grywał w poprzednim sezonie i nie odstawał od doświadczonych kolegów, później przytrafiła mu się kontuzja), a po drugie trochę głupio oceniać zawodnika po 3 minutach gry.
przyłączam się do tego , akurat Uryga jako jeden z niewielu naszych "młodzieżowców " w wieku 18 lat ma warunki fizyczne takie , które pozwalają mu na płynne przejście z juniora do seniora . Gdyby była to Premier League to taka muskulatura nie robiła by na nikim wrażenia , tutaj się wyróżnia , natomiast jakoś jestem spokojny o jego dynamikę .

nie spodziewajmy się od defensywnego pomocnika , wchodzącego na ostatnei 10 minut gry , że pokaże cokolwiek sensownego poza kilkoma przechwytami , podanami do tyłu , akurat w tej fazie meczu piłka ląduje to w jednym , to w drugim polu karnym , środek pola praktycznie nie bierze udziału w grze .

Uryga zdobył sobie uznanie w zeszłym roku w meczu z Jagą i Ruchem, myślę że błąd natomiast błąd popełniono w tym sezonie nie wysyłając go na wypożyczenie . Oczywistym było że w środku z defensywnych mamy Sobola , Wilka , doszedł Jaliens . Uryga mógł się spokojnie ogrywać jak Chrapek w sezonie 11/12 .
Odpowiedz cytując

Wstecz   Forum Kibiców Wisły Kraków > Wisła Kraków > Wisła Kraków - piłka nożna

 
Narzędzia tematu
Tryby wyświetlania

Zasady wysyłania postów
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is Włączony
MordkiWłączony
[IMG] code is Włączony
HTML code is Wyłączone

Skok do forum


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:47.